Диск Uncharted: Натан Дрейк. Колекція (Blu-ray, Russian version) для PS4

Код: 634609
Кешбек 12 грн
1 199 грн
- 46 %
Ваша знижка 550 грн
1 199 грн
649 грн
Кешбек 12 грн
від 26 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Три чудові гри. Одна чудова ціна

  Станьте найвеличнішим мисливцем за скарбами у світі.

  Приголомшливі відкриття

  Історія Натана Дрейка, яка почалася в рибальському човні біля узбережжя Панами, з часом стала синонімом слова «пригода». Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted 2: Among Thieves та «Uncharted 3: Ілюзії Дрейка» – три неймовірно популярні гри вперше зібрані разом та оновлені для PS4. Це Uncharted: The Nathan Drake Collection*.

  У ролі Натана Дрейка ви пройдете слідами легенд, подорожуючи по всій земній кулі. Розшукайте казкове золоте місто Ельдорадо, користуючись нотатками, залишеними самим сером Френсісом Дрейком. Повторіть фатальну подорож Марко Поло через Гімалаї. Знайдіть Атлантиду пісків, про яку мріяв Лоуренс Аравійський.

  Насолоджуйтесь незрівнянним сюжетом від студії Naughty Dog: Дрейк часто ризикує життям, разом з друзями вступаючи в гонитву з безжалісними ворогами, щоб дістатися до незліченних скарбів.

  * «Uncharted: Натан Дрейк. Kолекція» включає лише однокористувацькі кампанії.

  Uncharted: Drake's Fortune

  Виявлена в труні сера Френсіса Дрейка підказка, що пролежала там понад 400 років, спонукала Натана Дрейка вирушити на пошуки легендарних скарбів Ельдорадо. Подорож привела героя на забутий острів посеред Тихого океану.

  Пошуки обернулися смертельною небезпекою, коли Дрейк опинився замкненим на острові та став ціллю найманців. Поступаючись ворогові числом та озброєнням, Дрейк та його супутники змушені боротися за життя, одночасно розкриваючи жахливі секрети загадкового острову.

  Uncharted 2: Among Thieves

  Чорна смуга в житті змусила Дрейка повернутися в підступний світ злодіїв та найманих мисливців за скарбами, який він мріяв залишити в минулому. Таємничий артефакт скерував Дрейка на пошуки легендарної Шамбали в серце Гімалаїв, але експедиція перетворилася на небезпечну гру в кішки-мишки з військовим злочинцем, якого тягло щось більше, ніж скарби загубленого міста.

  Спійманий в павутину обману, діючи на межі своїх сил, щоб вижити у смертельній гонитві, Дрейк ризикне всім – та чи не відвернеться від нього фортуна і цього разу?

  Uncharted 3: Ілюзії Дрейка

  Легенда про «Атлантиду пісків» змусила мисливця за скарбами Натана Дрейка вирушити у небезпечну подорож в серце Аравійської пустелі. Разом зі своїм наставником Віктором Салліваном Натан вступає в протистояння зі злочинним таємним кланом та його безжалісним лідером.

  По мірі того, як загублене місто розкриває свої жахливі таємниці, подорож Дрейка перетворюється у відчайдушну боротьбу за життя, в якій він повинен перемогти себе та поглянути в обличчя своїм найбільш потаємним страхам.

  Диск Uncharted: Натан Дрейк. Колекція (Blu-ray, Russian version) для PS4
  Кешбек 12 грн
  1 199 грн
  - 46 %
  Ваша знижка 550 грн
  1 199 грн
  649 грн
  Кешбек 12 грн
  від 26 грн/міс