Диск Watch Dogs (Хіти PlayStation) (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8112639)

Код: 638172
Кешбек 12 грн
649 грн
Кешбек 12 грн
від 26 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Watch Dogs

  Станьте геніальним хакером та колишнім бандитом на ім'я Ейден Пірс (Aiden Pearce), який використовує Чикаго, щоб помститися лиходіям, які напали на його сім'ю.

  Зламуйте та володарюйте

  У високотехнологічному світі місто Чикаго пов'язане воєдино передовою комп'ютерною системою, яка називається ctOS. Вся техніка та інформація – навіть особисті дані жителів міста – під її контролем.

  Ви отримуєте доступ до цієї системи в ролі Ейдена Пірса що мріє про помсту. Ейден Пірс – блискучий хакер, колишній бандит, чиє кримінальне минуле привело його сім'ю до жахливої трагедії. З легкістю маніпулюючи ctOS, у пошуках відплати ви будете вести спостереження та зламувати все навколо, отримаєте доступ до всюдисущих камер спостереження, зможете завантажувати особисті дані, щоб вистежити ціль, і контролювати світлофори та громадський транспорт, щоб поквитатися з ворогами... та багато іншого. Використовуючи місто як зброю, ви зможете почати власну боротьбу за справедливість.

  Не з чуток знайомий з життям у Чикаго, де на жорстокість заведено відповідати жорстокістю, Ейден навчився з'ясовувати стосунки на вулиці. Завдавайте нищівних ударів палицею, беріть участь у божевільних перестрілках, фізична модель яких не має аналогів серед сучасних шутерів. На своєму шляху Ейден буде знищувати своїх ворогів, використовуючи понад 30 видів зброї.

  На щастя, Ейдену не доведеться весь час ходити вулицями пішки. Викрадіть будь-який з 65 високотехнологічних транспортних засобів. Вистежуйте та знищуйте ворогів. Керуйте усім.

  Диск Watch Dogs (Хіти PlayStation) (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8112639)
  Кешбек 12 грн
  649 грн
  Кешбек 12 грн
  від 26 грн/міс