Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Вiдео
Лишити вiдгук
Задати питання

Диск Games Software Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (Blu-ray, English version) для PS4 (1036485)

Код:655781
Диск Games Software Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (Blu-ray, English version) для PS4 (1036485) video preview
Диск Games Software Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (Blu-ray, English version) для PS4 (1036485) фото
Диск Games Software Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (Blu-ray, English version) для PS4 (1036485) фото
Диск Games Software Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (Blu-ray, English version) для PS4 (1036485) фото
2 / 4
Кредит 0,01% до 25 платежів
Отримай кешбек 5% від Альфа-Банк
Є в наявності
1 179
cashback iconКешбек 58 ₴
від 36 ₴ / міс
Доставка
Ваше місто

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок
Гарантія 1 міс.
14 днів обмін/повернення

Готуйтеся надерти сад

У новій главі божевільного багатокористувацького шутера від EA на вас чекають шість PvP-режимів, новий PvE-режим, бойова арена та багато іншого.

Заряджайте свої горохомети: на вас чекає колотнеча у новій чудернацькій грі франшизи Plants vs. Zombies. Загострення пристрастей вийшло за межі Нейборвіля — тепер ви можете вільно підкорювати простори районів, які опинилися у центрі одного з найспекотніших протистоянь в історії ігор.

Виберіть персонажа одного з 20 класів і повністю змініть його на свій смак. Грайте у своєму стилі і отримуйте нові нагороди за кожну перемогу на полі бою.

Об'єднайтеся з друзями на одному екрані або через мережу і разом здолайте низку нових випробувань: топчіть орди ворогів у PvE, боріться з іншими гравцями або приєднуйтесь до загального божевілля на новій бойовій арені.

Ставки зростають

З появою трьох відкритих районів та PvE-режиму загострення пристрастей у Террі стало ще спекотнішим. Зберіть у новому парку команду до 4 осіб і поверніть контроль над Неспокійним лісом, Покатою горою та центром Нейборвіля.

Ігри з друзями

У кожному режимі можна об'єднати сили з друзями на розділеному екрані. Покличте у команду до трьох гравців і боріться у відкритих районах. Або ж влаштуйте заміс у мережевих іграх, де може брати участь відразу до 24 гравців.

Змінювані персонажі

Одвічна битва між рослинами та зомбі переживає новий розквіт! На вас чекають 20 повністю змінюваних класів, а також особливий командний клас для кожної фракції. Розкрийте особливості кожного класу у шести PvP-режимах та на новій бойовій арені.

Найпопулярніші запити в категорії Диск Games Software Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (Blu-ray, English version) для PS4 (1036485)