Диск Horizon Zero Dawn. Complete Edition (Blu-ray, Russian version) для PS4

Код: 631626
Кешбек 10 грн
1 499 грн
- 63 %
Ваша знижка 950 грн
1 499 грн
549 грн
Кешбек 10 грн
від 22 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів   

  У величному і прекрасному постапокаліптичному світі, де природа завоювала руїни забутих цивілізацій, залишки людства об'єдналися в примітивні племена мисливців-збирачів. Влада над новим диким середовищем перейшла до машин, жахливим механічним створінням невідомого походження.

   

  Вам належить управляти Елой, молодою мисливицею, яка намагається дізнатися таємницю свого походження, досліджуючи останки стародавнього минулого. З самого народження Елой уникала свого племені, вчилася бути спритною, хитрою і вбивчо міткою, захищатися від ворожих племен і виживати в безжальному дикому середовищі. Настав час застосувати вміння в справі.

   

  Horizon Zero Dawn - новітня пригодницька гра від студії Guerrilla Games, авторів видатної серії фантастичних шутерів Killzone. Спеціально для нової версії консолі PS4 Pro передбачено ряд поліпшень. У нашій країні ця захоплююча гра з неординарним сюжетом випускається повністю російською мовою.   

  Покращено для PS4 Pro

   

  Це покращена версія гри для PS4 Pro – тепер вона використовує заряджену міць передових технологій. Насолоджуйтесь поліпшеною графікою та збільшеною частотою кадрів – грайте в 1080p на HD TV.   

  Ключові особливості:

   
  • Подорожуйте по світу, наповненого дивними артефактами і покинутими руїнами, щоб дізнатися його найпотаємніші таємниці. Яким чином машини підпорядкували собі цей світ? Що сталося з цивілізацією, яка була тут раніше? Відповіді можуть зумовити долю не тільки самої Елой, але і всього людства.

  • Беріть участь в складних і різноманітних тактичних битвах. Комбінуючи примітивне спорядження з передовими технологіями, ви зможете створювати зброю, яка навіть найлютіших хижаків перетворить в вашу здобич. Розробляйте власну стратегію по боротьбі з машинами, щоб потім торгувати деталями загнаних механічних звірів.

  • Дослідіть приголомшливу красу ігрового світу. Подорожуйте дивовижно деталізованими лісами, грандіозними горами і вражаючими руїнами давніх цивілізації. Світ навколо вас наповнений життям, ніч змінює день, а погодні умови приємно урізноманітнюють ігровий процес.   

  Диск Horizon Zero Dawn. Complete Edition (Blu-ray, Russian version) для PS4
  Кешбек 10 грн
  1 499 грн
  - 63 %
  Ваша знижка 950 грн
  1 499 грн
  549 грн
  Кешбек 10 грн
  від 22 грн/міс