Диск Minecraft. Playstation 4 Edition (Blu-ray, Russian version) для PS4

Код: 631628
Кешбек x2 15 грн
799 грн
Кешбек 15 грн
від 32 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів   

  У грі Minecraft: PlayStation 4 Edition пригоди починаються з вашої уяви. Ламайте блоки, розставляйте їх так, як вам завгодно, і робіть все, що хочете! Скромна ферма, величний палац або унікальний майданчик для вас і ваших друзів – у вашому розпорядженні все необхідне для реалізації абсолютно будь-якої ідеї.   

  Неосяжний світ щоразу генерується випадковим чином, і ви завжди знайдете в ньому відповідне місце для втілення своїх грандіозних планів. Почати, звичайно, доведеться з малого: освоївшись на засніженому пагорбі, в густому лісі або випаленій сонцем пустелі, ви зможете приступити до вирівнювання землі і будівництва свого першого будинку. Рубайте дерева і здобувайте камінь, створюйте необхідні інструменти, саджайте рослини і розводьте тварин, обмінюйтеся плодами своєї праці з іншими користувачами, боріться з нічними чудовиськами ... Простіше кажучи, фантазуйте і створюйте, досліджуйте і постарайтеся вижити!   

  Особливості гри:

   
  • Обирайте самі, що будувати і чим займатися – ви обмежені тільки власною фантазією.

  • Будуйте грандіозні споруди, користуючись необмеженими ресурсами в режимі «Творчість».

  • Забезпечте себе надійним притулком і всім необхідним для життя в світі, повному ворожих монстрів, в режимі «Виживання».

  • Грайте з друзями на розділеному екрані або займіться спільною творчістю в мережевому режимі.

  • Міцно ставши на ноги і грунтовно підготувавшись, побудуйте портал в Нижній світ, багатий небезпеками і надзвичайно корисними предметами, яких не знайти на поверхні.   

  Диск Minecraft. Playstation 4 Edition (Blu-ray, Russian version) для PS4
  Кешбек x2 15 грн
  799 грн
  Кешбек 15 грн
  від 32 грн/міс