Гіроборд Like.Bike X Prime (blue matte)

Код: 608614
 • Діаметр коліс 10,5 дюймів
 • Вага пристрою 10,5 кг
 • Допустиме навантаження 120 кг
 • Максимальна швидкість До 23 км / г
 • Потужність мотора 350 Вт
 • Запас ходу До 30 км
5 товарів Blue Matte
колір Blue Matte
 • Black
  9 499 грн
 • Blue Matte
  9 499 грн
 • Military Blue
  9 499 грн
 • Turkish Green
  9 499 грн
 • White
  9 499 грн
Кешбек 189 грн
9 999 грн
- 5 %
Ваша знижка 500 грн
9 999 грн
9 499 грн
Кешбек 189 грн
від 475 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  • Діаметр коліс 10,5 дюймів
  • Вага пристрою 10,5 кг
  • Допустиме навантаження 120 кг
  • Максимальна швидкість До 23 км / г
  • Потужність мотора 350 Вт
  • Запас ходу До 30 км

   
   

  Швидкість пересування та економія особистого часу з Like.Bike X Prime

  Гіроборд Like.Bike X Prime – ще один стильний та практичний представник сімейства Like.Bike. Створений з урахуванням зручності їзди та комфорту для райдера, Like.Bike X Prime забезпечить вам свободу та швидкість пересування.

  Маючи Like.Bike X Prime, можна кататися де завгодно - вдома, по місту, стадіону та на природі.

  Проїде там, куди іншому транспорту в'їзд заборонено

  Like.Bike Elite має доступ до більшості місць, де можна ходити пішки. Гіроскутер проїде всюди, включаючи дороги й тротуари. А також коридори, кімнати й навіть ліфти. Like.Bike X Prime відмінно підійде, щоб дістатися до місць, куди пішки йти занадто далеко, але дуже близько, щоб їхати автомобілем.

  З Like.Bike X Prime запізнюватись стане складніше

  Стильний електротранспорт значно прискорить ваше пересування та назавжди вирішить проблеми із запізненнями на роботу або навчання.

  При цьому кількість вашого особистого часу зростає в прямій залежності від прискорення пересувань.

  Зручний та компактний

  Like.Bike X Prime підвезе вас прямо до дверей квартири або офісу. Компактні габарити електротранспорту та його невелика вага 10,5 кг дозволяють без зусиль піднімати гіроборд та брати з собою в громадський транспорт або ліфт.

  Колеса високої прохідності

  10,5-дюймові колеса Like.Bike X Prime сприяють більшій прохідності транспорту, компенсуючи нерівності та легкі вибоїни на дорогах. Якісна гума з шипами поліпшує зчеплення гіроборда з дорожнім полотном.

  Технічні характеристики

  Оснащений потужними двигунами 2х350W Like.Bike X Prime може розганятися до 23 км/год. Автономний запас ходу гіроборда залежить від ваги райдера та становить до 20-30 км при повному заряді акумулятора.

  Повна зарядка акумулятора здійснюється близько 2-х годин.

  Додаток для смартфону

  Like.Bike X Prime можна керувати через спеціальний додаток для смартфонів на iOS та Android. За допомогою програми ви також можете отримувати інформацію про стан пристрою.

  Зручний та безпечний

  Навчання їзді на Like.Bike X Prime настільки просте, що у вас не виникне з ним ніяких проблем. Для того, щоб ваша нога не зіслизнула під час поїздки, пристрій оснащено зручними ребристими панелями.

   

  5 переваг пристроїв Like.Bike

  1. Гарантована якість.

  Персональний транспорт Like.Bike виготовлений за замовленням компанії «Цитрус», найбільшим виробником персонального електротранспорту в світі. Група компаній партнерів володіє 400 ключовими індустріальними патентами. Компанія «Цитрус» - єдиний офіційний дилер в нашій країні.

  2. Кращі комплектуючі на ринку. Процесор від Qualcomm, акумулятор Samsung, двигуни власного виробництва.

  У персональному транспорті Like.Bike встановлено процесор від титулованого виробника Qualcomm, якість якого підтверджено співпрацею з усіма виробниками смартфонів. Довговічна батарея від корейського гіганта Samsung й двигуни власного виробництва роблять пристрої Like.Bike взірцем якості на ринку персонального транспорту.

  3. Особиста безпека користувача.

  Пам'ятайте! Купуючи неоригінальні пристрої, з сумнівною якістю збору й комплектуючих, ви піддаєте небезпеці своє здоров'я. Адже подібні пристрої можуть як спалахнути під час зарядки, так й припинити працювати в будь-який момент й скинути райдера на асфальт. А що якщо в цей час на пристрої буде Ваша дитина? Кращі комплектуючі й оригінальна батарея Samsung, встановлені в пристроях Like.Bike, повністю позбавляють своїх власників від подібних ризиків.

  4. Офіційна гарантія на території України.

  Гарантійне обслуговування поширюється на пристрої, куплені в авторизованих точках продажу мережі «Цитрус» й «E-ton». Термін дії гарантії на пристрої Like.Bike складає 12 місяців з дня придбання. Протягом цього терміну, при виникненні гарантійного випадку, ремонт буде проведений в рамках законодавства України.

  Післягарантійний сервіс і підтримка.

  Після завершення гарантійного терміну, ви можете продовжувати обслуговувати й ремонтувати персональний транспорт Like.Bike в нашому сервіс-центрі. Також наявність корпусних запчастин, дозволяє нашим спеціалізованим «Цитрус/Сервісам» виконувати не гарантійний ремонт пристроїв при механічних пошкодженнях корпусу. Ви можете задати питання в будь-якій з точок продажів неофіційних пристроїв «Що мені робити, якщо розіб'ється корпус пристрою?» й побачити здивування в очах продавців.

  Завжди в наявності всі комплектуючі та запасні частини.

  Склад запчастин, батарей й витратних матеріалів «Цитрус/Сервісу» дозволяє проводити ремонт й після гарантійне обслуговування в стислі терміни, в рамках встановленого законодавства України.

  Інженери сервіс-центру, пройшли підготовку та стажування за програмою заводу виробника.

  Наші інженери – єдині в Україні, хто пройшов подібне стажування.

  5. Гарантія якості.

  Представник компанії «Цитрус», перебуваючи на заводі, забезпечує додатковий QC (quality control) – контроль якості пристроїв Like.Bike, шляхом відбору тестових зразків виготовленої партії й ретельної перевірки їх повного функціоналу.

  Гіроборд Like.Bike X Prime (blue matte)
  Кешбек 189 грн
  9 999 грн
  - 5 %
  Ваша знижка 500 грн
  9 999 грн
  9 499 грн
  Кешбек 189 грн
  від 475 грн/міс