Дитячий гіроборд Like.Bike X5 (orange)

Код: 601121
 • Діаметр коліс 4,5 дюймів
 • Вага пристрою 5 кг
 • Допустиме навантаження 60 кг
 • Максимальна швидкість До 10 км / год
 • Потужність мотора 300 Вт
 • Запас ходу До 15 км
2 товари Orange
колір Orange
 • Green
  3 699 грн
 • Orange
  3 699 грн
Очікується
3 699 грн
 • Діаметр коліс 4,5 дюймів
 • Вага пристрою 5 кг
 • Допустиме навантаження 60 кг
 • Максимальна швидкість До 10 км / год
 • Потужність мотора 300 Вт
 • Запас ходу До 15 км

 
 

Дитячий гіроборд Like.Bike X5 — полонить серце кожної дитини

Гіроборд Like.Bike X5 — це вдале поєднання персонального транспорту й генератора позитивних емоцій для вашої дитини. Like.Bike X5 створений спеціально для дітей. Він стане чудовою альтернативою роликам або скейтборду для активного відпочинку й прогулянок. Гіроборд компактний й мобільний, легкий для транспортування в рюкзаку. За необхідності, Like.Bike X5 вміститься в багажнику будь-якого автомобіля

Розумна швидкість

Like.Bike X5 здатний розвивати швидкість до 10 км/год. Цього вистачить, щоб насолодитися веселою прогулянкою в парку або покрасуватися перед друзями. Крім того, така швидкість буде безпечною для дитини при різкому гальмуванні чи виникненні перешкоди на шляху.

Позитивно позначається на фізичному розвитку дитини

Крім того, що Like.Bike X5 чудова «іграшка» для будь-якої прогулянки, пристрій сприяє фізичному розвитку дитини. Тривале «спілкування» з гіробордом розвиває м'язи ніг, спини й пресу. Катання на гіроборді також тренує вестибулярний апарат й покращує координацію маленького райдера.

Характеристики

Вага гіроборда — всього 5 кг, тому його може підняти й донести навіть дитина. Автономний запас ходу на повному заряді акумулятора — до 10 км, залежно від ваги райдера. Акумулятор 2.2 Аг заряджається від будь-якого джерела живлення 220В.

Навчитися їздити - легко!

Їздити на Like.Bike X5 нескладно, навіть для тих, у кого немає досвіду. Після того як ви запустите пристрій, загориться індикація готовності. Це означає, що гіроборд зафіксувався паралельно горизонту. Станьте на платформу однією ногою, після чого поставте другу. Не варто хвилюватися — гіроборд залишиться нерухомим, поки ви не дасте відповідну команду. Одночасний нахил кінчиків обох стоп означає рух вперед. Повороти здійснюються нахилом ступні однієї ноги.

Мінісігвей в класичному вигляді

Якщо розглянути пересування на Like.Bike X5 — то це мінісігвей в класичному вигляді. Гіроборд має дві платформи, кожна з яких оснащена незалежним колесом-електромотором. Управління рухом пристрою задається бортовим комп'ютером, який в свою чергу реагує на нахили платформ. Like.Bike X5 — чудовий засіб, який надзвичайно урізноманітнює життя й дозвілля вашої дитини. Пристрій стане також й відмінним подарунком. З Like.Bike X5 будь-яка прогулянка перетвориться на захопливу розвагу.

 

5 переваг пристроїв Like.Bike

1. Гарантована якість.

Персональний транспорт Like.Bike виготовлений за замовленням компанії «Цитрус», найбільшим виробником персонального електротранспорту в світі. Група компаній партнерів володіє 400 ключовими індустріальними патентами. Компанія «Цитрус» - єдиний офіційний дилер в нашій країні.

2. Кращі комплектуючі на ринку. Процесор від Qualcomm, акумулятор Samsung, двигуни власного виробництва.

У персональному транспорті Like.Bike встановлено процесор від титулованого виробника Qualcomm, якість якого підтверджено співпрацею з усіма виробниками смартфонів. Довговічна батарея від корейського гіганта Samsung й двигуни власного виробництва роблять пристрої Like.Bike взірцем якості на ринку персонального транспорту.

3. Особиста безпека користувача.

Пам'ятайте! Купуючи неоригінальні пристрої, з сумнівною якістю збору й комплектуючих, ви піддаєте небезпеці своє здоров'я. Адже подібні пристрої можуть як спалахнути під час зарядки, так й припинити працювати в будь-який момент й скинути райдера на асфальт. А що якщо в цей час на пристрої буде Ваша дитина? Кращі комплектуючі й оригінальна батарея Samsung, встановлені в пристроях Like.Bike, повністю позбавляють своїх власників від подібних ризиків.

4. Офіційна гарантія на території України.

Гарантійне обслуговування поширюється на пристрої, куплені в авторизованих точках продажу мережі «Цитрус» й «E-ton». Термін дії гарантії на пристрої Like.Bike складає 12 місяців з дня придбання. Протягом цього терміну, при виникненні гарантійного випадку, ремонт буде проведений в рамках законодавства України.

Післягарантійний сервіс і підтримка.

Після завершення гарантійного терміну, ви можете продовжувати обслуговувати й ремонтувати персональний транспорт Like.Bike в нашому сервіс-центрі. Також наявність корпусних запчастин, дозволяє нашим спеціалізованим «Цитрус/Сервісам» виконувати не гарантійний ремонт пристроїв при механічних пошкодженнях корпусу. Ви можете задати питання в будь-якій з точок продажів неофіційних пристроїв «Що мені робити, якщо розіб'ється корпус пристрою?» й побачити здивування в очах продавців.

Завжди в наявності всі комплектуючі та запасні частини.

Склад запчастин, батарей й витратних матеріалів «Цитрус/Сервісу» дозволяє проводити ремонт й після гарантійне обслуговування в стислі терміни, в рамках встановленого законодавства України.

Інженери сервіс-центру, пройшли підготовку та стажування за програмою заводу виробника.

Наші інженери – єдині в Україні, хто пройшов подібне стажування.

5. Гарантія якості.

Представник компанії «Цитрус», перебуваючи на заводі, забезпечує додатковий QC (quality control) – контроль якості пристроїв Like.Bike, шляхом відбору тестових зразків виготовленої партії й ретельної перевірки їх повного функціоналу.

Дитячий гіроборд Like.Bike X5 (orange)
Очікується
3 699 грн