Іграшка Orbotix Spider-Man (SP001ROW)

Код: 619023
Кешбек 69 грн
3 949 грн
- 11 %
Ваша знижка 450 грн
3 949 грн
3 499 грн
Кешбек 69 грн
від 140 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Orbotix Spider-Man

  Радіокерований робот-іграшка від компанії Sphero виконаний спеціально для фанатів серії коміксів про супергероя «Людина-павук». Цей гаджет є проектом спільної роботи компаній Marvel та Sphero, присвяченим до виходу нового фільму Людина-павук: Повернення додому.

   
   

  Spider Man має функцію розпізнавання голосу, він здатний розповідати анекдоти або інші історії, завантажені з постійно оновлюваного контенту. Іграшка працює за допомогою встановленого на смарфон або планшет спеціального додатку. Повного заряду акумулятора вистачає на 2 години активної роботи.

   
   

  Дизайн

  Sphero Spider Man виконаний у вигляді Супергероя ― Людини Павука, виготовлений з безпечного пластику з силіконовими вставками. Головною перевагою моделі є анімовані рідкокристалічні очі, що реагують на будь-який рух. "Живі" очі іграшки показують дивовижні емоції, а розмова з ним відбувається за допомогою вбудованого динаміка.

   
   

  Можливості

  Синхронізація гаджету зі смартфоном відбувається за допомогою Bluetooth Smart BLE, для повноцінного використання необхідно встановити додаток Spider-Man Interactive App-Enabled Super Hero. Крім встановлених профілів, розробниками була передбачена можливість створення власного, з різним рівнем доступу та індивідуальними налаштуваннями.

   
  Іграшка Orbotix Spider-Man (SP001ROW)
  Кешбек 69 грн
  3 949 грн
  - 11 %
  Ваша знижка 450 грн
  3 949 грн
  3 499 грн
  Кешбек 69 грн
  від 140 грн/міс