Радіомодель Orbotix Sphero SPRK + (K001ROW)

Код: 619024
Кешбек 61 грн
3 199 грн
- 3 %
Ваша знижка 100 грн
3 199 грн
3 099 грн
Кешбек 61 грн
від 124 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Sphero SPRK+

  Радіомодель Sphero SPRK + являє собою шар діаметром 7,3 см і вагою 181,44 г. Новинка поєднує в собі найважливіші аспекти робототехнічної освіти: науку, технологію, інженерію, мистецтво та математику.


  Корпус SPRK + виконаний з міцного матеріалу, який НЕ боїться подряпин. Ультрафіолетове випромінювання також не зашкодить пристрою. Одного заряду акумулятора вистачить приблизно на 1 годину роботи, після чого шар можна зарядити за допомогою індукційної зарядної станції, яка також входить в комплект.

   
   

  Управління

  Щоб почати управління, вам знадобиться iPhone або iPad зі встановленим додатком Lightning Lab. Коли ваша фантазія вичерпається, користувачі зі всього світу допоможуть знайти нові ідеї.

   
   

  Пройдіть лабіринт

  Намалюйте картину за допомогою коду. Створіть модель сонячної системи. Вашим можливостям немає меж. За допомогою SPRK + та Lightning Lab будь-хто може стати програмістом. Створюйте проекти з іншими користувачами та змінюйте уявлення про навчання. Або пишіть на мові Swift свій код, щоб налаштовувати SPRK + і керувати його діями.

   
   

  Робот підтримує технологію Bluetooth 4.0+ (Smart), а його покриття стійке до подряпин і захищене від ультрафіолету. Це нове слово в практичному навчанні. Приєднуйтесь до зростаючої спільноти розробників, учнів, викладачів і батьків. У цій соціальній мережі знайдеться все, що потрібно для навчання.
   

  Особливості:

  • Вбудовані електромотори
  • Механізм балансування
  • Швидке переміщення в просторі
  • Поєднання науки, технології, інженерії та робототехніки
  • Можна побачити всю технічну "начинку" кулі
  Радіомодель Orbotix Sphero SPRK + (K001ROW)
  Кешбек 61 грн
  3 199 грн
  - 3 %
  Ваша знижка 100 грн
  3 199 грн
  3 099 грн
  Кешбек 61 грн
  від 124 грн/міс