Робот LEJU AELOS1Pro

Код: 621220
Кешбек 223 грн
11 185 грн
Кешбек 223 грн
від 448 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Програмований робот LEJU ROBOT AELOS PRO VERSION

  Програмований робот LEJU ROBOT AELOS PRO VERSION обов'язково сподобається не лише хлопчикам, а й дівчаткам, стане чудовим подарунком для дітей, які люблять роботів, постійно прагнуть пізнавати щось нове й цікаве та небайдужі до інтелектуальної техніки.

  Основні характеристики:

  • Програмований через ПК;
  • 2.4ГГц бездротове з’єднання;
  • 3D Візуальне програмування;
  • Ефективний алгоритм;
  • Потужні цифрові приводи;
  • 6-вісний гіроскоп

  Навчання

  В Aelos 1 Pro поліпшені кілька функцій, найзручнішою з яких є можливість програмування робота безпосередньо за допомогою комп'ютера. Таке рішення значно збільшує можливості та зручність використання цього малюка. За допомогою програмування та навчального програмного забезпечення, яке виконує освітні функції на кожному етапі, Aelos 1 Pro здатний вивчати нові дії, запрограмовані вами. Програмне забезпечення дозволяє вам керувати Aelos так, як ви побажаєте, і водночас вивчати фундаментальні принципи робототехніки. Все це перетворюється на безперервний освітній процес, необхідний для майбутніх вчених.

  Груповий контроль

  За допомогою бездротового з'єднання можна під’єднати кілька роботів Aelos й отримати захоплюючий досвід керування групою. Роботи можуть виконувати синхронні дії, такі як танці або балет, а можна і взагалі створити з Aelos футбольні команди. Дві команди Aelos, здатні протистояти одне одному, відтворюючи красиву гру. Отже, чия команда стане чемпіоном у футболі роботів?

  Універсальність

  У роботах використовуються найсучасніші сервоприводи, що забезпечують неймовірну гнучкість та приголомшливу реалістичність рухів. У поєднанні з гуманоїдним дизайном це створює надзвичайно привабливий досвід керування роботом. Aelos 1Pro може танцювати, грати в футбол, займатися йогою та навіть перекочуватися! Програмований Aelos постачається з попередньо встановленими функціями, але він жадає нових знань і готовий до постійного навчання. Під’єднавши його до ПК, ви зможете програмувати Aelos та керувати ним, використовуючи дивовижну інтегровану мову 3D-програмування. Aelos - це чудова універсальна платформа для навчання програмуванню учнів, причому вони можуть відразу ж побачити результати своєї роботи.

  Контролер

  Контролер (пульт ДК) Aelos ергономічний, зручний для тривалого використання, створює відчуття природного контролю. Він легкий в керуванні, дозволяє користувачеві виконувати безліч захопливих рухів, таких як гра в футбол або участь у груповому шоу.

  Робот LEJU AELOS1Pro
  Кешбек 223 грн
  11 185 грн
  Кешбек 223 грн
  від 448 грн/міс