Інтим-гаджет для нього Kiiroo Tanya Tate (Black) E28471

Код: 624377
Кешбек 154 грн
7 749 грн
Кешбек 154 грн
від 310 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Інтим-гаджет для нього Kiiroo Tanya Tate

  Kiiroo Tanya Tate - абсолютна інновація серед інтим-іграшок для чоловіків та новітнє слово у передачі дотиків через мережу. З ним ви можете розслаблятися та отримувати неповторний досвід, навіть перебуваючи зі своєю партнеркою у різних точках планети. Тепер відстань не буде перешкодою для насолоди.

   
   

  Як він працює?

  Всередині Kiiroo Tanya Tate знаходиться спеціальний рукав з ультрам'якого матеріалу SuperSkin та 10 рухливих кілець, які здатні стискатися, даруючи неймовірне задоволення. Ви можете застосовувати інтим-гаджет соло, регулюючи стимуляцію рухами по тачпаду, або в парі з пристроєм вашого партнера (Pearl або Onyx).


  Працює ця технологія так: коли партнерка використовує свій вібратор, сенсори на ньому зчитують скорочення її м'язів і передають їх по Bluetooth на ПК або смартфон, а потім, через інший синхронізований пристрій, на рухливі кільця чоловічого інтим-гаджета. Таким чином, обидва учасники відчують кожен рух один одного. Насолоджуйтеся близькістю, навіть якщо перебуваєте на різних континентах!

   
   

  Нові можливості для віртуального спілкування

  Цей інтим-гаджет можна використовувати для відвідувань різних відеочатів з вебкам-моделями. З його допомогою ви можете не лише побачити, а й віртуально відчути вподобаних партнерів (якщо вони використовують парний пристрій Pearl або Onyx). Крім того, Kiiroo Tanya Tate можна використовувати у поєднанні з окулярами віртуальної реальності для дивовижних VR-відео та віртуальних еротичних ігор. Бонусом до девайсу йде індивідуальна коробочка з підписом від популярної актриси з фільмів «для дорослих» Kiiroo Tanya та 1500 токенів для використання на сайті FeelTanyaTate.com.

   
   

  Надійний та функціональний

  Зовнішній корпус Kiiroo Tanya Tate зроблений з міцного пластику, а всередині знаходиться рукав з найніжнішого матеріалу, який легко виймається для зручного догляду. Для очищення його доситьпромити теплою водою та просушити. Працює гаджет від вбудованого акумулятора на 1000 мАг, який забезпечує йому до 60 хвилин безперервної роботи та заряджається за допомогою USB-кабелю.

   
   

  Особливості інтим-гаджету для нього Kiiroo Tanya Tate:

  • Корпус з міцного пластику
  • Ультрам'який внутрішній матеріал SuperSkin
  • Технологія передавання дотиків на відстані
  • Можна використовувати з VR-гарнітурами
  • Акумулятор, що перезаряджається на 1000 мАг
  • Близько 1 години активного використання
  • 1500 токенів для використання на сайті FeelTanyaTate.com
  Інтим-гаджет для нього Kiiroo Tanya Tate (Black) E28471
  Кешбек 154 грн
  7 749 грн
  Кешбек 154 грн
  від 310 грн/міс