Інтим-гаджет для пар Kiiroo (Purple) E28468

Код: 624374

Інтим-гаджет для пар Kiiroo

Сучасні технології зближують людей. І інтим-гаджет для пар Kiiroo також був розроблений, щоб скоротити дистанцію між партнерами та дозволити їм насолоджуватися близькістю, навіть під час тривалих від'їздів. У набір входять Onyx 2 для чоловіка і Pearl 2 для жінки. Обидва пристрої вміють підключатися один до одного по бездротовому зв'язку, щоб ви могли відчути дотик свого партнера в реальному часі, як би далеко він не перебував. Kiiroo ідеально підходить для підтримки відносин на відстані (наприклад, під час відряджень) або пар, які просто хочуть привнести в своє сексуальне життя різноманіття.

 
 

Відстань більше не має значення

Kiiroo - це принципово новий спосіб доторкнутися один до одного. Обидва девайси оснащені технологією, яка дає змогу передавати дотики на відстані. Pearl 2 та Onyx 2 підключаються один до одного по бездротовому зв'язку. Для цього потрібен ПК, ноутбук або смартфон з Bluetooth та виходом в інтернет. Після завершення синхронізації, дії, зроблені на одному пристрої, перетворюються в еквівалентні вібрації на іншому пристрої. Таким чином, обидва учасники відчують кожен рух один одного.

 
 

Pearl 2 для неї

Цей жіночий інтим-гаджет, який має дев'ять різних налаштувань вібрації. Вони варіюються від повільних імпульсів до надшвидких вібрацій. Керується пристрій за допомогою однієї мультифункціональної кнопки, що робить його дуже простим у використанні. Гаджет дає змогу синхронізувати його з іншим пристроєм Kiiroo або зі спеціальними VR-відео та 3D-іграми. Вбудований акумулятор забезпечує йому 1 годину безперервного використання.

 
 

Особливості Pearl 2:

 • Зроблений з приємного та безпечного медичного силікону
 • 5 режимів вібрації
 • Керування однією кнопкою
 • Сумісний з іншими пристроями Kiiroo
 • Підтримує VR-гарнітури
 • Водонепроникний
 • 1 година роботи від вбудованого акумулятора
 

Onyx 2 для нього

Це чоловічий інтим-гаджет з трьома режимами та вставкою з кібершкіри від FleshLight, яка робить контакт максимально реалістичним. Onyx 2 має систему з 10 перснів, які забезпечують фантастичні відчуття та підсилюють задоволення. При цьому інтенсивність вібрацій можна контролювати за допомогою сенсорної панелі. А вбудований акумулятор дає 1 годину безперервного використання. Onyx 2 дає змогу відчути свого партнера на відстані або використовувати пристрій у поєднанні з окулярами віртуальної реальності та VR-відео.

 
 

Особливості Onyx 2:

 • Зроблений з міцного пластику та кібершкіри SuperSkin
 • Керується сенсорною панеллю
 • Сумісний з іншими пристроями Kiiroo
 • Підтримує VR-гарнітури
 • Вбудований Bluetooth 4.0
 • До 1 години роботи від вбудованого акумулятора
 

Нові можливості віртуальної реальності

Pearl 2 та Onyx 2 вміють використовувати технологію віртуальної реальності зі спеціальною гарнітурою. Тобто під час перегляду еротичних VR-відео, ви зможете відчути себе не просто глядачем, а й учасником сцени. Пристрій синхронізується з відеорядом і передає вам всі рухи акторів. Відчуйте високу якість фільмів для дорослих, знятих з розгорткою 180 градусів і стереоскопічним 3D-ефектом. Також ви можете використовувати свій інтим-гаджет в поєднанні з різними відеочатами для спілкування з вебкам-моделями, у яких є сумісні пристрої (Kiiroo Pearl або Onyx).

 
Інтим-гаджет для пар Kiiroo (Purple) E28468
Немає в наявності
10 099 грн