Інтим-гаджет SenseMax для неї Turquoise (Blue) E27807

Код: 624324

Інтим-гаджет SenseMax для неї Turquoise

SenseMax - це гнучкий вібратор з двома двигунами та головками для одночасної стимуляції декількох зон, що забезпечує найбільш яскраві відчуття. Цей гаджет є одночасно естетичним і функціональним. Його безшовний дизайн і бездротова зарядка роблять SenseMax повністю водонепроникним та дуже легким для чищення, а різні режими дають можливість досліджувати всі грані задоволення.

 

Обирайте свій ритм для задоволення

Завдяки своїй анатомічно гнучкій формі і двом моторам, SenseMax забезпечує одночасну стимуляцію клітора і точки G. Це подарує вам більш яскраві та приємні відчуття. Девайс також має 8 різних режимів вібрації і 18 швидкостей, щоб ви могли підібрати потрібну інтенсивність стимуляції і отримали максимум задоволення.

 

Бездротова зарядка

Інтим-гаджет має зручний кейс для зберігання, який одночасно є його зарядною базою. Просто помістіть SenseMax в футляр, щоб зарядити його в будь-який момент. Сам кейс підключається за допомогою USB-кабелю до комп'ютера або будь-якого доступного джерела живлення. Вбудованого акумулятора на 850 мАг приладу вистачає на 2,5 години активного використання або на 100 днів в режимі очікування.

 
 

Просто промийте

Оскільки безшовний вібратор виготовлений з безпечного медичного силікону, його використання і очищення досить прості та зручні - досить промити девайс теплою водою до і після кожного використання. До того ж, SenseMax повністю водонепроникний, що дозволяє брати його з собою в душ або ванну. Пориньте у світ задоволення з SenseMax.

 
 

Безпечне перевезення

Завдяки комфортному і витонченому футляру, ви завжди можете взяти SenseMax з собою в поїздку. А щоб інтим-гаджет, не включився в невідповідний момент його можна заблокувати. Утримуйте кнопки «плюс» і «мінус» одночасно протягом 3 секунд, і ви можете бути впевнені, що SenseMax зберігається безпечно.

 

Особливості інтим-гаджета SenseMax для неї Turquoise:

  • Гнучка анатомічна форма
  • Одночасна стимуляція двох зон
  • Водонепроникний корпус з медичного силікону
  • 2 потужних моторчика
  • 8 режимів і 18 швидкостей вібрації
  • Зручний кейс для зберігання і бездротової зарядки
  • Простий 3-х кнопковий інтерфейс
Інтим-гаджет SenseMax для неї Turquoise (Blue) E27807
Немає в наявності
3 399 грн