Інтим-гаджет Smart Butterfly (Purple) E24081

Код: 612909
Очікується
1 499 грн

Симпатичний метелик для яскравих відчуттів

Smart Butterfly - симпатичний рожевий метелик-вібратор, який здатний створити найяскравіші та гострі відчуття. З такою милою та розумною «подружкою» вам не потрібно обмежувати фантазію.

Реалізуйте найсміливіші ідеї та отримуйте гостру і чуттєву насолоду, практично без обмежень. 

Ідеальна форма

Кріплення для утримування Smart Butterfly не потрібні. Метелик залишається в потрібному місці завдяки невеликому вагінальному стимуляторові. На стимуляторі є отвори, до яких можна прикріпити тонкі мереживні трусики.

Особлива форма вібратора поширює дію Smart Butterfly відразу на кілька особливих зон. Особливе розширення на кінчику вагінального стимулятора, і маленький виступ на кліторальній зоні дозволяють метелику одночасно впливати на вагіну, точку G і клітор. 

Корисно для здоров'я

Завдяки особливій формі вагінального стимулятора за допомогою Smart Butterfly ви можете навіть «робити зарядку».

Стискайте метелика в обраному ритмі, тренуючи м'язи тазового дна. При регулярних тренуваннях результат не змусить себе довго чекати. Натреновані та тонізовані м'язи сприяють пробудженню найяскравішої сексуальності. 

Керуйте за допомогою смартфона

Метелик підходить для iPhone (4S або новіше) & Android OS4.3 / Bluetooth 4.0. Крім звичайного режиму управління, розумним метеликом можна керувати за допомогою безкоштовного додатку.

Ви зможете обрати один з десяти попередньо встановлених режимів вібрації. Або навіть створити власний режим. «Намалюйте» на екрані смартфона ескіз, і метелик виконає все в точності, як вам потрібно.

Таким чином, кількість «оригінальних» вібрацій може бути необмеженою, і залежати тільки від вашої фантазії. 

Тихий моторчик

Інтим-гаджет має потужний, але при цьому тихий моторчик. Шум моторчика не відволікатиме вас від ваших фантазій, і не порушить інтимну обстановку.

Ви можете використовувати метелика у відокремленій, розслаблюючій атмосфері наодинці з собою, або для прелюдії з вашим партнером.


Зручна підзарядка

Smart Butterfly не потребує батарейок - пристрій працює від акумулятора, що перезаряджається. Ємність батареї іграшки 3.7V 300MA. Пристрій може пропрацювати без перерви до 4 годин. Повне заряджання акумулятора відбувається за 2 години. 

Абсолютна безпека і комфорт

Іграшка зроблена з 100%-го силікону, шовковистого на дотик і повністю безпечного для здоров'я. Цей матеріал не викликає алергічних реакцій.

Метелик Smart Butterfly абсолютно водонепроникний і його можна використовувати у ванній, душі або басейні.

Інтим-гаджет Smart Butterfly (Purple) E24081
Очікується
1 499 грн