Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Aquarius (Водолій)

Код: 639890
Очікується
999 грн

Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE (Водолій)

Розбудіть свою жіночу енергію за допомогою HOROSCOPE від Bijoux Indiscrets! Цей набір створений з урахуванням особливостей кожного знака зодіаку й дозволяє гармонізувати сексуальну сферу. Взаємодіючи один з одним, всі його елементи допомагають краще пізнати себе, по-справжньому розслабитися й досягти нових вершин задоволення. А завдяки оригінальному пакуванню він виглядає просто чарівно й стане чудовим подарунком для будь-якої дівчини.

Ідеальне поєднання елементів

Bijoux Indiscrets HOROSCOPE створений для того, щоб звільнити вашу жіночу енергію та спрямувати її у потрібне русло. Набір містить:

  • Підвіску з натурального каменю, що ідеально підходить для вашого знака зодіаку
  • Зігрівальний інтимний бальзам, що розкриває всі можливості вашого природного елементу (Повітря, Вода, Вогонь чи Земля)
  • Мініатюрний силіконовий вібратор, який легко вміщується на пальці

Комбінуй всі три елементи для пробудження своєї сексуальності й досліджуй нові грані задоволення!

Спеціальний бальзам для посилення відчуттів

Додайте фарб своїй насолоді за допомогою особливого бальзаму. Його головний інгредієнт – аніс – враховує індивідуальні риси вашого природного елементу (Повітря), очищуючи свідомість, щоб ви могли зосередитися на тому, що відчуваєте. Аромат допомагає позбутися негативних думок та знімає напругу в тілі. А зігрівальний ефект бальзаму стимулює кровообіг у ділянці клітора, що ще більше підсилює відчуття.

Камінь-талісман для Водолія

Ваш камінь – бірюза. Вона стабілізує настрій, даючи внутрішній спокій та умиротворення. Коли ви змішуєте енергію цього каменю зі своєю власною, ваші емоції заспокоюються, дозволяючи вашій жіночій енергії текти вільно, а почуття загострюються. Крім того, бірюза підживлює свого власника позитивною енергією та притягує в його життя успіх.

Новий вид насолоди

Отримуйте задоволення від кожного дотику й повністю віддавайтеся своїм почуттям. Мініатюрний вібратор, який можна надіти на палець, подарує вам нові відчуття й дозволить швидше досягти піку насолоди. Експериментуйте з 10 налаштуваннями вібрації, щоб знайти те, яке допоможе вам перетворити всю вивільнену енергію на приголомшливі оргазми.

Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Aquarius (Водолій)
Очікується
999 грн