Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Aries (Овен)

Код: 639881
Кешбек 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE (Овен)

  Розбудіть свою жіночу енергію за допомогою HOROSCOPE від Bijoux Indiscrets! Цей набір створений з урахуванням особливостей кожного знака зодіаку й дозволяє гармонізувати сексуальну сферу. Взаємодіючи один з одним, всі його елементи допомагають краще пізнати себе, по-справжньому розслабитися й досягти нових вершин задоволення. А завдяки оригінальному пакуванню він виглядає просто чарівно і стане чудовим подарунком для будь-якої дівчини.

  Ідеальне поєднання елементів

  Bijoux Indiscrets HOROSCOPE створений для того, щоб звільнити вашу жіночу енергію та спрямувати її у потрібне русло. Набір містить:

  • Підвіску з натурального каменю, що ідеально підходить для вашого знака зодіаку
  • Зігрівальний інтимний бальзам, що розкриває всі можливості вашого природного елементу (Повітря, Вода, Вогонь чи Земля)
  • Мініатюрний силіконовий вібратор, який легко вміщується на пальці

  Комбінуй всі три елементи для пробудження своєї сексуальності й досліджуй нові грані задоволення!

  Спеціальний бальзам для посилення відчуттів

  Додайте фарб своїй насолоді за допомогою особливого бальзаму. Його головний інгредієнт – пряний імбир – враховує індивідуальні риси вашого природного елементу (Вогонь), допомагаючи позбутися від зайвого та зосередитися на почуттях. Він очищує розум, допомагає збалансувати емоції та розпалити свій внутрішній вогонь. Аромат імбиру позитивно впливає на сексуальну сферу, збуджує пристрасть та бажання. А зігрівальний ефект бальзаму стимулює кровообіг в області клітора, що ще більше підсилює відчуття.

  Камінь-талісман для Овна

  Червона яшма кращий супутник для Овна. Цей камінь об'єднує протилежні сторони вашої натури, допомагаючи гармонізувати внутрішній світ. Яшма стабілізує енергетичні ресурси і дає можливість сконцентрувати їх таким чином, щоб зберегти загальний баланс сил в організмі. Цей мінерал врівноважує розум та емоції, знижує рівень стресу, надає власнику сміливість та впевненість, підживлює своєю енергією.

  Новий вид насолоди

  Отримуйте задоволення від кожного дотику й повністю віддавайтеся своїм почуттям. Мініатюрний вібратор, який можна одягнути на палець, подарує вам нові відчуття й дозволить швидше досягти піку насолоди. Експериментуйте з 10 налаштуваннями вібрації, щоб знайти те, яке допоможе вам перетворити всю вивільнену енергію на приголомшливі оргазми.

  Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Aries (Овен)
  Кешбек 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс