Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Cancer (Рак)

Код: 639883
Кешбек x2 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE (Рак)

  Розбудіть свою жіночу енергію за допомогою HOROSCOPE від Bijoux Indiscrets! Цей набір створений з урахуванням особливостей кожного знака зодіаку й дозволяє гармонізувати сексуальну сферу. Взаємодіючи один з одним, всі його елементи допомагають краще пізнати себе, по-справжньому розслабитися й досягти нових вершин задоволення. А завдяки оригінальному пакуванню він виглядає просто чарівно і стане чудовим подарунком для будь-якої дівчини.

  Ідеальне поєднання елементів

  Bijoux Indiscrets HOROSCOPE створений для того, щоб звільнити вашу жіночу енергію та спрямувати її у потрібне русло. Набір містить:

  • Підвіску з натурального каменю, що ідеально підходить для вашого знака зодіаку
  • Зігрівальний інтимний бальзам, що розкриває всі можливості вашого природного елементу (Повітря, Вода, Вогонь чи Земля)
  • Мініатюрний силіконовий вібратор, який легко вміщується на пальці

  Комбінуй всі три елементи для пробудження своєї сексуальності й досліджуй нові грані задоволення!

  Спеціальний бальзам для посилення відчуттів

  Додайте фарб своїй насолоді за допомогою особливого бальзаму. Аромат сандалового дерева заспокоює, сприяє ясному мисленню, підвищує енергію, дарує радість життя й допомагає повернути багатство відчуттів. Цей інгредієнт чудово відображає головні риси вашого природного елементу (Вода), очищуючи свідомість й допомагаючи зосередитися на почуттях. А зігрівальний ефект бальзаму стимулює кровообіг у ділянці клітора, що ще більше підсилює відчуття.

  Камінь-талісман для Рака

  Ваш камінь – зелений авантюрин. Це компас, який відкриває нові можливості та відновлює зв'язок з серцем, щоб ви могли віддатися своїм істинним бажанням. Його енергія допомагає Раку збалансувати емоційний стан, досягти внутрішньої гармонії. Авантюрин пробуджує емоції, направляє та концентрує жіночу енергію, щоб посилити вашу чуттєвість та еротизм.

  Новий вид насолоди

  Отримуйте задоволення від кожного дотику й повністю віддавайтеся своїм почуттям. Мініатюрний вібратор, який можна одягнути на палець, подарує вам нові відчуття й дозволить швидше досягти піку насолоди. Експериментуйте з 10 налаштуваннями вібрації, щоб знайти те, яке допоможе вам перетворити всю вивільнену енергію на приголомшливі оргазми.

  Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Cancer (Рак)
  Кешбек x2 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс