Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Gemini (Близнюки)

Код: 639884
Очікується
999 грн

Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE (Близнюки)

Розбудіть свою жіночу енергію за допомогою HOROSCOPE від Bijoux Indiscrets! Цей набір створений з урахуванням особливостей кожного знака зодіаку й дозволяє гармонізувати сексуальну сферу. Взаємодіючи один з одним, всі його елементи допомагають краще пізнати себе, по-справжньому розслабитися й досягти нових вершин задоволення. А завдяки оригінальному пакуванню він виглядає просто чарівно й стане чудовим подарунком для будь-якої дівчини.

Ідеальне поєднання елементів

Bijoux Indiscrets HOROSCOPE створений для того, щоб звільнити вашу жіночу енергію та спрямувати її у потрібне русло. Набір містить:

  • Підвіску з натурального каменю, що ідеально підходить для вашого знака зодіаку
  • Зігрівальний інтимний бальзам, що розкриває всі можливості вашого природного елементу (Повітря, Вода, Вогонь чи Земля)
  • Мініатюрний силіконовий вібратор, який легко вміщується на пальці

Комбінуй всі три елементи для пробудження своєї сексуальності й досліджуй нові грані задоволення!

Спеціальний бальзам для посилення відчуттів

Додайте фарб своїй насолоді за допомогою особливого бальзаму. Його головний інгредієнт – аніс – враховує індивідуальні риси вашого природного елементу (Повітря), очищуючи свідомість, щоб ви могли зосередитися на тому, що відчуваєте. Аромат допомагає позбутися негативних думок та знімає напругу в тілі. А зігрівальний ефект бальзаму стимулює кровообіг у ділянці клітора, що ще більше підсилює відчуття.

Камінь-талісман для Близнюків

Кращим супутником для цього знака зодіаку вважається Тигрове око. Цей камінь відновлює баланс енергій фізичного тіла, сприяє зняттю втоми, дозволяє легше зосередитися та сконцентрувати розум. Об'єднайте енергію каменю зі своєю власною, і ваша пристрасть, чуттєвість та запал зростуть. Тигрове око – ідеальний союзник для вашої жіночої енергії.

Новий вид насолоди

Отримуйте задоволення від кожного дотику й повністю віддавайтеся своїм почуттям. Мініатюрний вібратор, який можна надіти на палець, подарує вам нові відчуття й дозволить швидше досягти піку насолоди. Експериментуйте з 10 налаштуваннями вібрації, щоб знайти те, яке допоможе вам перетворити всю вивільнену енергію на приголомшливі оргазми.

Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Gemini (Близнюки)
Очікується
999 грн