Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Sagittarius (Стрілець)

Код: 639888
Кешбек x2 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE (Стрілець)

  Розбудіть свою жіночу енергію за допомогою HOROSCOPE від Bijoux Indiscrets! Цей набір створений з урахуванням особливостей кожного знака зодіаку й дозволяє гармонізувати сексуальну сферу. Взаємодіючи один з одним, всі його елементи допомагають краще пізнати себе, по-справжньому розслабитися й досягти нових вершин задоволення. А завдяки оригінальному пакуванню він виглядає просто чарівно й стане чудовим подарунком для будь-якої дівчини.

  Ідеальне поєднання елементів

  Bijoux Indiscrets HOROSCOPE створений для того, щоб звільнити вашу жіночу енергію та спрямувати її у потрібне русло. Набір містить:

  • Підвіску з натурального каменю, що ідеально підходить для вашого знака зодіаку
  • Зігрівальний інтимний бальзам, що розкриває всі можливості вашого природного елементу (Повітря, Вода, Вогонь чи Земля)
  • Мініатюрний силіконовий вібратор, який легко вміщується на пальці

  Комбінуй всі три елементи для пробудження своєї сексуальності й досліджуй нові грані задоволення!

  Спеціальний бальзам для посилення відчуттів

  Додайте фарб своїй насолоді за допомогою особливого бальзаму. Його головний інгредієнт – пряний імбир – враховує індивідуальні риси вашого природного елементу (Вогонь), допомагаючи позбутися від зайвого та зосередитися на почуттях. Він очищує розум, допомагає збалансувати емоції та розпалити свій внутрішній вогонь. Аромат імбиру позитивно впливає на сексуальну сферу, збуджує пристрасть та бажання. А зігрівальний ефект бальзаму стимулює кровообіг в області клітора, що ще більше підсилює відчуття.

  Камінь-талісман для Стрільця

  Ваш камінь – лазурит. Його енергія пов'язує воєдино всі частинки вашого внутрішнього «я», відкриваючи шлях до тих куточків вашої свідомості, які до сих пір були недоступні. Він допомагає позбутися тривог й дарує душевну рівновагу, зміцнює тіло та розум, очищає ауру від негативних впливів. Лазурит вчить бачити та цінувати прекрасне. І перш за все – у самій собі.

  Новий вид насолоди

  Отримуйте задоволення від кожного дотику й повністю віддавайтеся своїм почуттям. Мініатюрний вібратор, який можна надіти на палець, подарує вам нові відчуття й дозволить швидше досягти піку насолоди. Експериментуйте з 10 налаштуваннями вібрації, щоб знайти те, яке допоможе вам перетворити всю вивільнену енергію на приголомшливі оргазми.

  Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Sagittarius (Стрілець)
  Кешбек x2 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс