Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Taurus (Телець)

Код: 639882
Кешбек x2 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE (Телець)

  Розбудіть свою жіночу енергію за допомогою HOROSCOPE від Bijoux Indiscrets! Цей набір створений з урахуванням особливостей кожного знака зодіаку й дозволяє гармонізувати сексуальну сферу. Взаємодіючи один з одним, всі його елементи допомагають краще пізнати себе, по-справжньому розслабитися й досягти нових вершин задоволення. А завдяки оригінальному пакуванню він виглядає просто чарівно й стане чудовим подарунком для будь-якої дівчини.

  Ідеальне поєднання елементів

  Bijoux Indiscrets HOROSCOPE створений для того, щоб звільнити вашу жіночу енергію та спрямувати її у потрібне русло. Набір містить:

  • Підвіску з натурального каменю, що ідеально підходить для вашого знака зодіаку
  • Зігрівальний інтимний бальзам, що розкриває всі можливості вашого природного елементу (Повітря, Вода, Вогонь чи Земля)
  • Мініатюрний силіконовий вібратор, який легко вміщується на пальці

  Комбінуй всі три елементи для пробудження своєї сексуальності й досліджуй нові грані задоволення!

  Спеціальний бальзам для посилення відчуттів

  Додайте фарб своїй насолоді за допомогою особливого бальзаму. Його основний інгредієнт – ветівер – чудово відображає головні риси вашого природного елементу (Земля), очищуючи свідомість й допомагаючи зосередитися на почуттях. Аромат ветівера умиротворяє, заспокоює нервову систему, розслаблює. І разом з тим пробуджує приховані бажання та сексуальність. А зігрівальний ефект бальзаму стимулює кровообіг у ділянці клітора, що ще більше підсилює відчуття.

  Камінь-талісман для Тельця

  Ваш камінь – рожевий кварц. Він розслабляє, допомагає висловити свої емоції, відчути радість життя, прокласти шлях для вашої жіночої енергії. Лібідо, пристрасть та бажання – все це форми жіночої енергії. І рожевий кварц сконцентрує та направить ці потоки у потрібне русло, щоб посилити ваше сприйняття, дати можливість зазирнути глибше у своє «я» й знайти справжню впевненість у собі.

  Новий вид насолоди

  Отримуйте задоволення від кожного дотику й повністю віддавайтеся своїм почуттям. Мініатюрний вібратор, який можна одягнути на палець, подарує вам нові відчуття й дозволить швидше досягти піку насолоди. Експериментуйте з 10 налаштуваннями вібрації, щоб знайти те, яке допоможе вам перетворити всю вивільнену енергію на приголомшливі оргазми.

  Набір Bijoux Indiscrets HOROSCOPE - Taurus (Телець)
  Кешбек x2 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс