Смарт-тренажер Кегеля OhMibod Krush App (E25478)

Код: 608270
Кешбек 59 грн
2 999 грн
Кешбек 59 грн
від 120 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Смарт-тренажер Кегеля OhMibod Krush App

  OhMibod Krush App – це смарт-тренажер Кегеля для м'язів тазового дна. Він має вбудовані сенсори, які вимірюють тиск, витривалість, силу вагінальних м'язів та допомагає жінкам зміцнювати їх за допомогою тренувань. Використовуючи цей тренажер зі спеціальним мобільним додатком, ви зможете не лише поліпшити своє інтимне здоров'я, а й винагородити себе за старанні тренування приємними відчуттями та більш яскравими оргазмами.

  Особливості:

  • Датчики вимірювання сили м'язів тазового дна
  • Вібрація для зворотного зв'язку та задоволення від тренувань
  • Безкоштовний додаток tasl для Android та iOS
  • Безпечний для тіла силікон (без фталатів)
  • Водонепроникна конструкція
  • Зарядка через USB

  Як це працює?

  Тренажер Krush оснащений цілою низкою сенсорів та вбудованими моторчиками. Він використовує зворотний тактильний зв'язок (вібрації) та навчальні програми, щоб допомогти жінкам у зміцненні м'язів тазового дна. Під'єднайте OhMibod Krush через Bluetooth до додатка tasl на своєму смартфоні і можете починати тренування.

  Твоя сила – твоє здоров'я!

  Вправи Кегеля – це простий, але дуже ефективний спосіб поліпшити своє сексуальне здоров'я. З їх допомогою можна зміцнити м'язи, які слабшають з часом або після пологів, а також взяти під контроль свою інтимну сферу. Регулярне виконання вправ допомагає:

  • Тонізувати та зміцнити м'язи тазового дна
  • Збільшити м'язову силу, щоб допомогти під час вагітності, пологів та у період відновлення
  • Поліпшити контроль над сечовим міхуром
  • Збільшити інтенсивність оргазмів

  Ваш особистий тренер

  Тренуйтеся правильно з інноваційним додатком tasl (The Art and Science of Love) для iOS та Android. Він має навчальні програми з голосовим супроводом, які допомагають жінкам тренувати м'язи тазового дна, повідомляючи вам, коли потрібно стискати, розслабляти та дихати. Додаток контролює вашу щоденну активність, нагадує про тренування, а також використовує елементи гри, щоб мотивувати користувачів на досягнення нових цілей і зробити навчання цікавим.

  Гідна нагорода

  Потіште себе хвилинами справжньої насолоди після наполегливих тренувань. Додаток tasl має вбудовані шаблони вібрацій і різні приховані функції, які можна розблокувати, досягнувши певних успіхів у своїх тренуваннях. Пожвавте своє сексуальне життя і спробуйте щось нове з OhMibod Krush App.

  Безпечний та практичний

  Смарт-Тренажер Кегеля OhMibod Krush App виготовлений з м'якого і шовковистого силікону, водонепроникний і працює від вбудованого акумулятора, який можна зарядити від будь-якого джерела з USB роз'ємом. До того ж він дуже простий у догляді. Після кожного тренування його потрібно лише сполоснути теплою водою з м'яким антибактеріальним милом і висушити.

  Смарт-тренажер Кегеля OhMibod Krush App (E25478)
  Кешбек 59 грн
  2 999 грн
  Кешбек 59 грн
  від 120 грн/міс