Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Кабель BlackBox Audio 1.5m 3,5mm to 3.5mm (Black)

Код:556545
Кабель BlackBox Audio 1.5m 3,5mm to 3.5mm (Black) фото
Кабель BlackBox Audio 1.5m 3,5mm to 3.5mm (Black) фото
Кабель BlackBox Audio 1.5m 3,5mm to 3.5mm (Black) фото
1 / 3
Кредит 0,01% до 25 платежів
Отримай кешбек 5% від Альфа-Банк
Є в наявності
129
cashback iconКешбек 1 ₴
від 6 ₴ / міс
Доставка
Ваше місто

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок
Гарантія 6 міс.
14 днів обмін/повернення

BlackBox Audio 1.5m 3,5mm to 3.5mm – кабель, який призначений для передавання аудіосигналу між пристроями. Дріт плаского перерізу та металеві конектори покликані забезпечити тривалу безпроблемну експлуатацію та зручність у повсякденному використанні.

 

Особливості:

  • Для пристроїв з аудіовходом 3,5 мм
  • Металеві конектори
  • Плаский переріз
  • Довжина кабелю – 1,5 метра
 

Можливості застосування

Бажаєте під’єднати iPad, iPhone, iPod, смартфон, планшет або МР3 плеєр з аудіороз'ємом 3,5 мм до аудіосистеми? BlackBox Audio допоможе вам впоратися з цим завданням. Кабель отримав два конектори 3,5 мм (mini-jack 3-pin). Даний стандарт є одним з найпопулярніших в аудіотехніці, завоювавши серця споживачів простотою під’єднання та надійністю.

 

Чудовий звук

У сучасному житлі чи офісі стає все більше й більше пристроїв, які можуть створювати перешкоди для бездротового передавання сигналу. Традиційне під’єднання за допомогою кабелю дозволяє уникнути перешкод й досягти найвищої якості звучання. Саме тому справжні аудіофіли віддають перевагу саме дротовому з'єднанню.

 

Витривалий аксесуар

Виробник подбав про те, щоб BlackBox Audio прослужив вам максимально довго. У аксесуарі застосовані конектори з металевим корпусом та плаский дріт. Така конструкція створена для уникнення неполадок в роботі кабелю й надає йому більшої витривалості. Напилення контактів покликане запобігти корозії та окисленню при контакті з вологою.

 

Повсякденна практичність

Цей аксесуар можна використовувати як вдома, так і в дорозі. Пласка форма не лише робить кабель більш довговічним, а й запобігає сплутуванню і дає можливість скручувати його для компактного транспортування. Довжина кабелю 1,5 метра не обмежує ваші рухи, дозволяючи працювати з гаджетом, поки він під’єднаний до аудіосистеми.

Найпопулярніші запити в категорії Кабель BlackBox Audio 1.5m 3,5mm to 3.5mm (Black)