Кабель BlackBox HDMI-HDMI 3m (black)

Код: 604517
Кешбек 7 грн
379 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Ефективне цифрове з'єднання
  • Стійкість до заломів та інших пошкоджень
  • Щільний, якісний пластик
  • Довжина кабелю 3 м
   

  Навіщо і кому потрібен кабель?

  Ключовою особливістю HDMI є відтворення аудіо та відео через один кабель.

  Інтерфейс HDMI передає відео й аудіо по-справжньому високої якості. Роз'єм на телевізорі, ноутбуці або планшеті служить для підключення кабелю. У свою чергу кабель передає мультимедіа файли між потрібними вам пристроями.

  Докладний опис.

  BlackBox - це надійний HDMI-кабель, який призначений для ефективного і безперебійного цифрового з'єднання між телевізорами, системними блоками, ноутбуками, або планшетами.

  Кабель передає цифрові відеодані високої роздільної здатності та чіткості, і робить автоматичну синхронізацію аудіо та відео. Довжина кабелю досить комфортна для з'єднання габаритних пристроїв - 3 м.

  Перевагою кабелю є захищеність від перепадів напруги і обривів з'єднання. Передача інформації за допомогою BlackBox не становить небезпеки для пристроїв, що синхронізуються.

  Завдяки щільному, якісному пластику, який захищає дроти, кабель стійкий до заломів і будь-якого іншого пошкодження. А його коннектори менш схильні до затирання.

  BlackBox передає дані швидко і без збоїв. Ви можете слідкувати за грою на планшеті на екрані монітора, або під'єднати девайс до телевізора і дивитися улюблений фільм на широкому екрані.

  І при цьому не потрібно турбуватися за безпеку переданих даних. BlackBox сумлінно прослужить своєму власникові тривалий час.

  Кабель BlackBox HDMI-HDMI 3m (black)
  Кешбек 7 грн
  379 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс