Кабель Huawei USB - Type-C 1m (White) AP71

Код: 637548
Кешбек 3 грн
179 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Huawei AP71 Type-C 5A SuperCharge – зручний кабель для зарядки та синхронізації мобільних пристроїв. Аксесуар витримує силу струму до 5 ампер, що дозволяє використовувати його для швидкої зарядки Power Delivery, за умови підтримки цієї технології зарядним пристроєм та гаджетом, що заряджається.

   

  Особливості:

  • Для мобільних пристроїв з роз'ємом USB-C
  • Максимальна сила струму – 5 ампер
  • Підтримка швидкої зарядки Power Delivery
  • Вогнестійка конструкція
  • Довжина – 1 метр
   

  Можливості застосування

  За допомогою цього надійного кабелю ви зможете легко заряджати та синхронізувати з комп'ютером мобільні пристрої, обладнані роз'ємом USB- C. Такий тип конектора можна під’єднувати до пристрою будь-якою стороною, що дозволяє заощаджувати час й зі зручністю використовувати його в умовах поганої освітленості. Довжина Huawei AP71 Type-C 5A SuperCharge становить 1 метр.

   

  Заряджайте швидко

  Не любите витрачати багато часу на очікування зарядки мобільних пристроїв? Тоді Huawei AP71 Type-C 5A SuperCharge це саме те, що вам потрібно. Кабель витримує силу струму до 5 ампер. Його можна використовувати як сполучну ланку між зарядними пристроями та гаджетами, що підтримують технологію швидкої зарядки Power Delivery.

   

  Довговічний аксесуар

  Стійкі до ушкоджень та надійні конектори роблять Huawei AP71 Type-C 5A SuperCharge неймовірно довговічним аксесуаром. Завдяки вогнестійкій конструкції та високоякісним мідним провідникам кабель повністю пожежобезпечний, що особливо важливо при використанні технологій швидкої зарядки.

   

  Досконалість у простоті

  Стильний та легкий аксесуар білого кольору якнайкраще підходить до сучасних гаджетів преміум-класу. Прості та лаконічні форми Huawei AP71 Type-C 5A SuperCharge дають зрозуміти, що цей кабель дійсно досконалий. Компактна конструкція виглядає витончено й спрощує транспортування.

  Кабель Huawei USB - Type-C 1m (White) AP71
  Кешбек 3 грн
  179 грн
  Кешбек 3 грн