Кабель Moshi Gigabit Ethernet Cat 6 Cable (White) 99MO023129

Код: 637261
Кешбек 13 грн
699 грн
Кешбек 13 грн
від 28 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Moshi Gigabit Ethernet Cat 6 – легкий та надійний кабель, який забезпечить дротове з'єднання ваших пристроїв з модемом, маршрутизатором або роутером. Пласка форма дроту виглядає надзвичайно стильно і при цьому дозволяє легко згортати аксесуар для зберігання й транспортування.

  Особливості:

  • Пропускна здатність – 1000 Мбіт/с
  • Конектори в алюмінієвому корпусі
  • Захист від зайвого вигину
  • Металеве екранування
  • Довжина – 3,6 метра
  • Стильний дизайн
   

  Висока швидкість

  Насолоджуйтесь стабільним передаванням даних, без обривів та затримок. Якісний екранований кабель забезпечує високу пропускну здатність до 1000 Мбіт/с. Це дозволяє використовувати Moshi Gigabit Ethernet Cat 6 у комп'ютерній техніці, домашніх мультимедійних системах та інших ситуаціях, де необхідно отримати максимальну швидкість.

  Надійні конектори

  Якісний контакт є запорукою швидкого та стабільного передавання даних. Для з'єднання з пристроями Moshi Gigabit Ethernet Cat 6 забезпечений надійними конекторами RJ-45, контакти яких стійкі до окислення. Завдяки алюмінієвим корпусам вони не лише чудово виглядають, а й максимально захищені від магнітних перешкод та фізичних впливів.

   

  Стійкість до вигинів

  Місця з'єднання дроту з конектором є слабкістю для багатьох аксесуарів, навіть фірмових. Творці Moshi Gigabit Ethernet Cat 6 подбали про те, щоб вас не торкнулася така неприємність як злам та поганий контакт. У конструкції його конекторів передбачено м'який захист, що робить кабель особливо стійким до вигинів у місцях з'єднання.

  Максимальний комфорт

  Аксесуар є ідеальним вибором для тих, хто віддає перевагу практичності у всьому. Кабель отримав пласку форму, яка дозволяє прокладати його навіть у найвужчих місцях. Довжина 3,6 метра не обмежує вас у розташуванні техніки, дозволяючи зробити розстановку найбільш комфортною. З Moshi Gigabit Ethernet Cat 6 під’єднання пристроїв до інтернету стає набагато простішим.

   

  Зберігання та транспортування

  Плоска у розрізі форма Moshi Gigabit Ethernet Cat 6 дозволяє аксесуару легко змотуватися, що спрощує його зберігання й транспортування. Фірмовий менеджер кабелів HandyStrap™ від Moshi фіксує дріт за допомогою липучки та запобігає його розмотуванню.

  Кабель Moshi Gigabit Ethernet Cat 6 Cable (White) 99MO023129
  Кешбек 13 грн
  699 грн
  Кешбек 13 грн
  від 28 грн/міс