Кабель Moshi High Speed ​​HDMI Cable 2M (White)

Код: 35104
Кешбек 15 грн
799 грн
Кешбек 15 грн
від 32 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 9 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Виняткова продуктивність на високій швидкості

  HDMI Moshi — високошвидкісний кабель для тих, хто шукає високу продуктивність. Він ідеально підходить для об'ємних додатків, таких як Ультра HD (4K) відео і аудіо.

  Кабель також, може використовуватися для Ultra HDTV (4K2K), Xbox, Playstation, AV-ресиверів, медіаплеєрів Apple TV, Fire TV або Roku.

   

  Якісна передача інформації

  Високоякісні матеріали, з яких виготовлений HDMI Moshi, і зокрема, безкиснева мідь, гарантують бездоганну передачу даних. Кабель підтримує швидкість до 10,2 Гбіт.

   

  HDMI Moshi здійснює підтримку 1080p, стереоскопічного 3D, а також високошвидкісний Ethernet.

   

  Міцність і гнучкість

  Корпус HDMI Moshi зроблений з анодованого алюмінію (метал з захисно-декоративним оксидним покриттям на поверхні) для мінімізації електромагнітних завад. Це підвищує запас його міцності та забезпечує надійність обміну даними навіть на найвищих швидкостях.

  Ультратонке та гнучке кабельне кручення сприяє легшому розгортання проводів. Завдяки такій конструкції HDMI порт вашого пристрою відчуває менше навантаження.

  Таким чином, через підвищену надійності корпусу, адаптер непросто пошкодити навіть цілеспрямовано без використання підручних засобів.

  При цьому щільне та якісне захисне покриття дротів досить гнучке для зручної роботи. Вага адаптера всього 50 г. У згорнутому вигляді він займає зовсім небагато місця та його можна легко брати з собою.

   

  HDMI Moshi завжди забезпечить швидке, безперебійне з'єднання та зможе довести вам свою безперечну якість.

  Кабель Moshi High Speed ​​HDMI Cable 2M (White)
  Кешбек 15 грн
  799 грн
  Кешбек 15 грн
  від 32 грн/міс