Дата-кабель BlackBox (UDC2001) USB - 30pin білий

Код: 34180
Кешбек 2 грн
129 грн
Кешбек 2 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Для пристроїв Apple iPhone, iPad або iPod
  • Безпечна передача інформаці
  • Плоский шнур запобігає сплутуванню

  Навіщо і кому потрібен кабель?

  Кабель призначається для безпечної передачі інформації між девайсами. А при наявності потрібного додатка дозволяє не тільки з'єднувати, але навіть керувати підключеним пристроєм з персонального комп'ютера або ноутбука.


  При цьому якщо необхідно «скинути» на смартфон або планшет щось об'ємне, кабель здійснить передачу даних без переривання з'єднання. І при тому швидше, ніж Wi-Fi або Bluetooth.

   

  Докладний опис

  BlackBox USB-30pin - міцний і надійний дата-кабель, виготовлений в повній відповідності до сучасних стандартів. Кабель призначений для швидкої і безпечної зарядки і синхронізації вашого iPhone, iPad або iPod з Мас або Windows PC.

   

  Підключення BlackBox проводиться безпосередньо до USB-порту або блоку живлення для заряджання від електромережі. Перевагою Energea є захищеність від перепадів напруги і розривів з'єднання.

   

  Особливу перевагу BlackBox має при переміщенні конфіденційної інформації. Передача даних з допомогою кабелю є найбільш надійним і безпечним способом, оскільки пряме дротове з'єднання виключає можливість потрапляння інформації в чужі руки.

   

  Висока пропускна здатність і захищеність від перепадів напруги і переривання з'єднання - також серед ключових переваг BlackBox.

   

  Шнур кабелю з пластику має плоску форму, яка запобігає його заплутуванню. Довжина кабелю 1 м комфортна для підключення різногабаритних пристроїв.


  Міцні коннектори USB-30pin менш схильні до затирання, що дозволить аксесуару сумлінно прослужити своєму власникові тривалий час.

  Дата-кабель BlackBox (UDC2001) USB - 30pin білий
  Кешбек 2 грн
  129 грн
  Кешбек 2 грн