Kабель Energea Fibratough USB-C 2.0 to Lightning 1,5м (Black)

Код: 642927
2 товари Black
колір Black
 • Black
  699 грн
 • Red
  699 грн
Кешбек x2 13 грн
699 грн
Кешбек 13 грн
від 28 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Практичність. Витривалість. Стиль

  Energea FibraTough – кабель для зарядки й синхронізації мобільних пристроїв з роз'ємом Lightning. Посилені конектори та дріт. Підтримка швидкої зарядки та синхронізації. Цей аксесуар готовий до будь-яких випробувань, забезпечуючи безпроблемну експлуатацію ваших гаджетів.

  Особливості:

  • Максимальний струм – 3A
  • Технологія FibraTech™
  • Сертифікований MFi
  • Довжина – 1,5 метра
  • Стильний дизайн
   

  Ідеальна сумісність

  Заряджайте та синхронізуйте улюблені гаджети, не побоюючись за їх працездатність. Кабель Energea FibraTough є MFI-сертифікованим пристроєм. Це гарантує повну відповідність продукту високим вимогам компанії Apple. При під’єднанні конектора Lightning до смартфона виключені люфти та поганий контакт.

  Швидка зарядка

  Якісні внутрішні компоненти це не лише надійність, а й швидкість. Конструкція кабелю витримує струм до 3A. Завдяки цьому можна швидко заряджати iPhone 8 та новіші моделі, використовуючи сумісні зарядні пристрої з вихідною потужністю до 60 Вт.

   

  Дивовижно витривалий

  Любите активний відпочинок та подорожі? Energea FibraTough стане надійним попутником. Кабель укладений в нейлонове обплетення зі збільшеною в 1,5 раза щільністю ниток. Це запобігає сплутуванню та підвищує витривалість. За результатами випробувань аксесуар витримує навантаження розтягування в 50 кг. Також його конструкція стійка до тиску з силою до 80N (близько 8 кг).

   

  Стійкість до вигинів

  Місця з'єднання дроту з конектором є слабкістю для багатьох кабелів, навіть фірмових. Цьому аксесуару не загрожує злам та поганий контакт. Конектори з м'яким захистом роблять кабель особливо стійким до вигинів у місцях з'єднання. Він витримує понад 30 000 циклів згинання, що забезпечує тривалу безпроблемну експлуатацію.

  Kабель Energea Fibratough USB-C 2.0 to Lightning 1,5м (Black)
  Кешбек x2 13 грн
  699 грн
  Кешбек 13 грн
  від 28 грн/міс