Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Відгуків2
Задати питання

Кабель Energea DuraGlitz 1.5m MFI USB to Lightning (Red)

4.3
Код:630782
Кабель Energea DuraGlitz 1.5m MFI USB to Lightning (Red) фото
Кабель Energea DuraGlitz 1.5m MFI USB to Lightning (Red) фото
1 / 2
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Кабель USB - Lightning Energea DuraGlitz 1,5M MFI

Особливості:

  • Сумісний з багатьма цифровими пристроями
  • Високоміцне нейлонове обплетення
  • Стійкість до зовнішніх впливів
 

Кабель Energea DuraGlitz призначений для синхронізації даних між пристроями, а також швидкої та безпечної зарядки гаджетів. Він здатний впоратися з великими навантаженнями та передачею навіть «надважких» файлів. При цьому він є більш надійним варіантом підключення, ніж бездротове, оскільки виключає можливість перехоплення інформації. Такий кабель стане в нагоді вдома, в офісі, у відрядженні. Він дуже компактний, не заплутається і завжди буде під рукою.

 
 

Дуже витривалий

Обшивка кабелю виконана з нейлону - сучасного високоякісного матеріалу, що вирізняється підвищеною міцністю. Він зберігає аксесуар в ідеальному стані, не дозволяючи внутрішнім жилам переламуватися та перекручуватися, а метод обплетення Dura Twistbraid збільшує довговічність шнура. Наконечники Energea DuraGlitz виготовлені з термостійкого пластику, а контакти - з високоякісного металу. Все зроблено таким чином, щоб кабель прослужив якомога довше.

 

Неймовірна міцність

Energea DuraGlitz пройшов ретельний лабораторний тест, який показав, що кабель витримує навантаження на розтягнення в 30 кілограмів. Це означає, що аксесуар справді не порветься та не підведе в потрібний момент. Такий кабель стане кращим рішенням для тих, хто веде активний спосіб життя. Він настільки міцний, що з легкістю витримає постійне щоденне використання та навіть може пережити ваш телефон.

 
 

Не піддається тиску

З Energea DuraGlitz ви можете забути про пошкоджені конектори. Доведено, що він витримує навантаження до 80N (8 кг), тому вам не потрібно турбуватися про те, що ви можете якось зіпсувати конектори кабелю або сам шнур при перенесенні або експлуатації.

 

Виняткова гнучкість

Аксесуар вражає своїми результатами стійкості до зношування. Згідно з тестами, він витримує понад 30 000 циклів згинання шнура без надлому та пошкодження кабелю. А отже, Energea DuraGlitz зможе спокійно пережити активне щоденне використання. При цьому, виробник заявляє до 5 років справної роботи кабелю.

 

Стійкий до зовнішніх впливів

Заряджайте та підключайте свої девайси де завгодно, незалежно від примх погоди. Energea DuraGlitz показав відмінні результати під час випробувань солоною водою. Його конектори вільно витримали 12 годин, довівши високий ступінь стійкості до корозії. Користуйтеся кабелем в будь-якому місці, навіть на пляжі!

Найпопулярніші запити в категорії Кабель Energea DuraGlitz 1.5m MFI USB to Lightning (Red)