Kабель USB - Lightning Energea DuraGlitz 3м MFI (Black)

Код: 629385
Кешбек 13 грн
699 грн
Кешбек 13 грн
від 28 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 36 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Kабель USB - Lightning Energea DuraGlitz 3м MFI

  Особливості:

  • Сумісний з багатьма цифровими пристроями
  • Високоміцне нейлонове зовнішнє плетіння
  • Стійкість до зовнішніх впливів
   

  Кабель Energea DuraGlitz призначений для синхронізації даних між пристроями, а також швидкої і безпечної зарядки гаджетів. Він здатний впоратися з великими навантаженнями і передачею навіть «надважких» файлів. При цьому він є більш надійним варіантом підключення, ніж бездротове, оскільки виключає можливість перехоплення інформації. Такий кабель стане в нагоді вдома, в офісі, у відрядженні. Його довжини вистачить, щоб ви могли комфортно підключати пристрої, не турбуючись про відстані.

   
   

  Дуже витривалий

  Покриття кабелю виконане з нейлону - сучасного високоякісного матеріалу, що відрізняється підвищеною міцністю. Він зберігає аксесуар в ідеальному стані, не дозволяючи внутрішнім жилах переламувати і перекручуватися, а метод плетіння DuraGlitz збільшує довговічність шнура. Штекери Energea DuraGlitz виготовлені з термостійкого пластика, а контакти - з високоякісного металу. Все зроблено таким чином, щоб кабель прослужив якомога довше.

   

  Неймовірна міцність

  Energea DuraGlitz пройшов ретельний лабораторний тест, який показав, що кабель витримує навантаження на розтягнення в 30 кілограмів. Це доводить, що аксесуар справді не порветься і не підведе в потрібний момент. Такий кабель стане кращим рішенням для тих, хто веде активний спосіб життя. Він настільки міцний, що з легкістю витримає постійне щоденне використання і навіть може пережити ваш телефон.

   
   

  Не піддається тиску

  З Energea DuraGlitz ви можете забути про пошкоджені штекери. Доведено, що він витримує навантаження до 80N (8 кг), тому вам не потрібно турбуватися про те, що ви можете якось зіпсувати наконечники кабелю або сам шнур при перенесенні або експлуатації.

   

  Виняткова гнучкість

  Аксесуар вражає своїми результатами стійкості до зношування. Згідно з тестами, він витримує більше 30 000 циклів згинання шнура без надлому і пошкодження кабелю. А значить, Energea DuraGlitz зможе спокійно пережити активне щоденне використання. При цьому, виробник заявляє до 5 років справної роботи кабелю.

   

  Стійкий до зовнішніх впливів

  Заряджайте і підключайте свої девайси де завгодно, незалежно від примх погоди. Energea DuraGlitz показав відмінні результати в випробуванні солоною водою. Його коннектори вільно витримали 12 годин, довівши високу ступінь спротиву корозії. Користуйтеся кабелем в будь-якому місці, навіть на пляжі!

  Kабель USB - Lightning Energea DuraGlitz 3м MFI (Black)
  Кешбек 13 грн
  699 грн
  Кешбек 13 грн
  від 28 грн/міс