Кабель BlackBox USB-microUSB + Lightning (змійка чорний)

Код: 614117
Кешбек 1 грн
139 грн
- 29 %
Ваша знижка 40 грн
139 грн
99 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Два стандартних роз'єми - microUSB і Lightning
  • Повнорозмірний роз'єм USB
  • Міцне захисне обплетення
   

  Навіщо і кому потрібен цей кабель?

  Кабель призначається для безпечної передачі інформації між девайсами. А при наявності потрібного додатка дозволяє не тільки з'єднувати, але навіть керувати підключеним пристроєм з персонального комп'ютера або ноутбука.

   

  Якщо необхідно «скинути» на смартфон або планшет щось об'ємне, кабель здійснить передачу даних без обриву з'єднання. І при тому швидше, ніж Wi-Fi або Bluetooth.

   

  Докладний опис

  BlackBox USB-MicroUSB-Lighting - сучасний дата-кабель, який здійснює підзарядку і синхронізацію техніки Apple, а також смартфонів, планшетів, цифрових камер і інших сумісних пристроїв. При цьому передана через BlackBox інформація знаходиться в більшій безпеці, ніж під час передачі бездротовим шляхом.

   

  Конструкція кабелю дозволяє поперемінно використовувати роз'єми microUSB і Lightning в залежності від необхідності. Одночасно, довжина шнурів достатня для того, щоб кабель Lighting не заважав при здійсненні підзарядки пристрою через роз'єм micro USB і навпаки.

   

  Тверде, міцне обплетення кабелю захищає дріт, що знаходиться всередині, від обривів, заломів і інших можливих пошкоджень. Структура обплетення також перешкоджає заплутування кабеля.

   

  BlackBox швидко і сумлінно передасть потрібну інформацію від пристрою до пристрою. Кабель також, здійснить підзарядку від ПК, портативної батареї або будь-якого сумісного джерела, що особливо зручно в дорозі, коли розетки немає під рукою.

   

  Надійний і технологічний BlackBox сумлінно прослужить власнику тривалий час.

  Кабель BlackBox USB-microUSB + Lightning (змійка чорний)
  Кешбек 1 грн
  139 грн
  - 29 %
  Ваша знижка 40 грн
  139 грн
  99 грн
  Кешбек 1 грн