Kабель USB - microUSB + Lightning + USB-Type C WK (WDC-010) 1.0m Чорний

Код: 623161
199 грн

USB-кабель - MicroUSB + Lightning + USB-C WK (WDC-010)

З кожним днем ​​кількість мобільних пристроїв, якими ми користуємося, тільки зростає: смартфони, планшети, камери, акустика, фітнес трекери. І далеко не всі вони мають однакові роз'єми для зарядки і синхронізації, а носити з собою різні кабелі жахливо незручно. Якщо вам вже набридло шукати відповідний шнур або перехідник, то відмінним виходом в цьому випадку стане універсальний кабель Platinum від бренду WK, який має 3 різних роз'єми: microUSB, Lightning і USB Type C.

 
 

Особливості:

  • 3 роз'єми: microUSB, Lightning, USB Type C
  • Зроблений з високоякісної міді
  • Міцний, довговічний і гнучкий дріт
  • Підтримує швидку зарядку
 

Свобода від зайвих дротів

Вам більше не потрібно носити кілька кабелів для зарядки або підключення мобільних гаджетів. WK Platinum має відразу три роз'єми, щоб максимально спростити вам щоденне  користування технікою:

 
  • MicroUSB: служить для зарядки гаджетів і обміну даними з комп'ютером. З ним ви зможете в будь-який момент скинути друзям відзняті фото або відео з телефону, зарядити планшет від портативної батареї або синхронізувати mp3-плеєр з комп'ютером.

  • Lighthing: використовується для зарядки і синхронізації iPhone (в тому числі iPhone 8 / Plus / X), iPod, а також планшетів iPad.

  • USB Type C: універсальний роз'єм. Його конструкція, зручна для користувача, оскільки дозволяє вставляти коннектор в роз'єм будь-якою стороною. Сумісний з рядом апаратів Nokia, LG, HTC, OnePlus, Huawei, Xiaomi, Apple MacBook, Chromebook Pixel та іншими.
 
 

Швидка зарядка і передача даних

Цей кабель надійно і швидко передасть дані, синхронізує мобільний пристрій з комп'ютером, а також зарядить його. При цьому ви не ризикуєте втратити дані через нестабільність бездротового з'єднання, оскільки такий спосіб набагато надійніше і швидше, ніж Wi-Fi і Bluetooth. Завдяки тому, що кабель Platinum від бренду WK підтримує швидку зарядку і синхронізацію, весь процес займе набагато менше часу.

 

Якісні матеріали

Сам кабель загорнутий в щільну і міцну оболонку з каучукоподібного матеріалу, яка забезпечує йому максимальний захист від зносу і зберігає еластичність навіть при сильних морозах. А його плоска форма не дає кабелю сплутуватися і перекручуватися. Це забезпечує більш тривалий термін експлуатації.

Kабель USB - microUSB + Lightning + USB-Type C WK (WDC-010) 1.0m Чорний
199 грн