Kабель USB - USB-C Momax Easy Link 0.8m (DTR1W) рулетка білий

Код: 621188
Кешбек 3 грн
499 грн
- 61 %
Ваша знижка 304 грн
499 грн
195 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Роз'єми USB і USB-C
  • Конструкція у формі рулетки
  • Плоский шнур
   

  Навіщо і кому потрібен кабель?

  Кабель призначається для безпечної передачі інформації між девайсами. А при наявності потрібного додатка дозволяє не тільки з'єднувати, але навіть керувати підключеним пристроєм з персонального комп'ютера або ноутбука.

   

  При цьому якщо необхідно «скинути» на смартфон або планшет щось об'ємне, кабель здійснить передачу даних без переривання з'єднання. І при тому швидше, ніж Wi-Fi або Bluetooth.

   
   

  Докладний опис

  Momax Easy Link 0.8m (DTR1W) - найбільш компактний і зручний для використання кабель в формі рулетки. Momax здійснює синхронізацію, а також підзарядку всіх сумісних пристроїв типу C.

   

  Кабель ідеально підходить для того, щоб з комфортом носити його з собою і без проблем використовувати саме тоді, коли в ньому з'явиться необхідність.

   

  Маленький і ергономічний Momax легко сховається в вашій долоні. Конструкція кабелю повністю виключає ймовірність заломів або сплутування кабелю.

   

  З одного боку Momax знаходиться штекер USB-C, який встановлюється безпосередньо в роз'єм пристрою. З протилежного боку шнура знаходяться стандартний USB-роз'єм, що підключається до комп'ютера або зарядного пристрою.

   

  Для того, щоб використовувати кабель, необхідно витягнути шнур кабелю на потрібну довжину. Щоб згорнути Momax, просто потягніть за обидва кінці і кабель акуратно складеться назад в чохол.   
   

  Наявність двостороннього USB-C дозволяє підключати кабель в будь-якому положенні, що зменшує ймовірність механічних поломок. Габарити роз'єму дозволяють використовувати кабель для пристроїв будь-якого класу, включаючи смартфони або планшети з мінімальною товщиною корпуса.

   

  Momax зроблений з пластика високої якості. Плоска форма шнура запобігає сплутуванню навіть в тому випадку, коли кабель витягнутий на повну довжину.

   
  Kабель USB - USB-C Momax Easy Link 0.8m (DTR1W) рулетка білий
  Кешбек 3 грн
  499 грн
  - 61 %
  Ваша знижка 304 грн
  499 грн
  195 грн
  Кешбек 3 грн