Карта пам'яті Samsung microSD (128Gb)

Код: 628149
Модель 128 GB
Кешбек 17 грн
899 грн
Кешбек 17 грн
від 36 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Карта пам'яті Samsung microSD

  Карта пам'яті Samsung microSD має підвищену ємність і сумісність з різними пристроями. Ця карта розрахована на запис відео у форматі Full HD.

  Сумісна з будь-якими пристроями

  Ця карта може використовуватися в смартфонах, планшетах і фотокамерах. Вона сумісна з будь-якими найсучаснішими мобільними пристроями і надовго збереже ваші знімки.

  Велика інформаційна ємність

  Збережіть на карті більш 2 730 фотознімків, 4 години відео в форматі Full HD або 7 660 музичних треків. Завантажте на свій смартфон або планшет ще більше мультимедійних файлів і додатків. І пам'ятайте, що у вас завжди залишається в пам'яті достатньо місця для інших файлів.

  Відео в форматі Full HD

  Зберігайте в пам'яті найцікавіші моменти вашого життя. За допомогою карти пам'яті Samsung ви можете записувати смартфоном, планшетом або камерою чітке відео в форматі Full HD і не боятися, що записані дані можуть зникнути. Відтворення ваші відеокліпи на великому екрані Full HD телевізора або монітора.

  Стійкість

  Карта захищена 4-ма типами захисту: вона може витримувати до 72 годин в морській воді, працювати в екстремальних температурах, перебувати в рентгенівських апаратах аеропортів або під впливом електромагнітних хвиль, еквівалентних МРТ.

  Карта пам'яті Samsung microSD (128Gb)
  Кешбек 17 грн
  899 грн
  Кешбек 17 грн
  від 36 грн/міс