Карта пам'яті MicroSD 256Gb Kingston Select (Black) SDCS/256GB

Код: 639667
Модель 256 GB
Кешбек 47 грн
2 399 грн
Кешбек 47 грн
від 96 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 37 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Canvas Select – карта пам'яті формату MicroSD від провідного американського виробника комп'ютерної пам'яті – компанії Kingston. Вона вирізняється високою швидкістю читання та запису, що дозволяє використовувати її у найсучасніших смартфонах, планшетах, фотоапаратах та інших портативних пристроях.

  Особливості:

  • Швидкість читання – до 90 МБ/с, запису – до 10 МБ/с
  • Вдосконалений інтерфейс UHS-I
  • Вологозахист за стандартом IPX7
   

  Більше пам'яті

  Розширте можливості вашого мобільного пристрою, встановивши містку карту пам'яті формату MicroSD. З нею вам не доведеться видаляти улюблені фотографії або музику, щоб звільнити місце для інших цілей. Альбоми кращих виконавців, відеозаписи, важливі документи – все необхідне буде зберігатися на цьому компактному носії.

  Ще швидше

  Хочете швидко копіювати файли та записувати пам'ятні моменти на відео з роздільною здатністю Full HD? Карта пам'яті має швидкість запису до 10 МБ/с, що дозволяє їй легко впоратися з цими завданнями. Завдяки швидкості читання до 90 МБ/с можна переносити будь-які додатки з пам'яті смартфона або планшета на карту пам'яті, не побоюючись падіння продуктивності.

   

  Надзвичайна витривалість

  Творці Canvas Select подбали про те, щоб вашій інформації нічого не загрожувало. Карта пам'яті отримала вологозахист за стандартом IPX7 і може витримати занурення до 30 хвилин на глибину до 1м. Також вона здатна працювати при температурах у діапазоні від -25°C до +85°C і захищена від впливу рентгенівських променів, що важливо при проходженні контролю в аеропортах.

  Карта пам'яті MicroSD 256Gb Kingston Select (Black) SDCS/256GB
  Кешбек 47 грн
  2 399 грн
  Кешбек 47 грн
  від 96 грн/міс