Карта пам'яті Silicon Power MicroSD 32Gb (Class 10) SP032GBSTHBU1V10

Код: 27131
Модель 32 GB
модель 32 GB
Кешбек 3 грн
199 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  MicroSD32Gb (Class10) Silicon Power призначена для смартфонів, планшетних ПК, ноутбуків і портативних ігрових пристроїв. Повністю відповідає специфікаціям стандарту SDA (Secure Digital Association) за стандартом microSDHC (UHS-I).

  Повністю відповідає стандартові SD 2.0. Сумісна з картрідерами та пристроями, що підтримують microSDHC (UHS-I). З адаптером може використовуватися як стандартна SDHC карта пам'яті. Підтримка функції захисту авторських прав на записану інформацію CPRM (Content Protection for Recordable Media). Сумісна з Secure Digital Music Initiative (SDMI). Відповідає стандарту RoHS.

  Class10 (мінімальна швидкість запису 10 Мб / с) - найшвидший клас серед карток SDHC (UHS-I), розрахований на користувачів-професіоналів, які працюють з дорогим цифровим фото- і відеообладнання.

  Карти такого класу дозволяють вести відеозапис у форматі Full HD, а також зйомку в форматі RAW. При цьому навіть зйомка серіями з максимальною якістю і швидкістю кілька кадрів в секунду (що вкрай важливо, наприклад, для спортивних фотокореспондентів) не буде підторможувати.
  Карта пам'яті Silicon Power MicroSD 32Gb (Class 10) SP032GBSTHBU1V10
  Кешбек 3 грн
  199 грн
  Кешбек 3 грн