Карта пам'яті MicroSD 512Gb Kingston React (Black) SDCR/512GB

Код: 648078
Модель 512 GB
Кешбек x2 97 грн
4 899 грн
Кешбек 97 грн
від 196 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 37 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Місткість. Швидкість. Надійність

  Зберігайте максимум інформації на одному носії. Kingston Canvas React Class 10 UHS-I U3 512Gb – карта пам'яті формату Micro-SD, створена спеціально для тих, кому важлива швидкість та надійність. Завдяки високій швидкості читання/запису, флешка дозволяє працювати з потужними додатками, створювати відеоконтент у надвисокій роздільній здатності та вести серійну фотозйомку.

  Особливості:

  • Швидкість читання – до 100 МБ/с, запису – до 80 МБ/с
  • Вдосконалений інтерфейс UHS-I
  • Зйомка та відтворення відео у 4K Ultra HD
  • Стійкість до вологи, ударів та рентгенівського випромінювання
  • Адаптер SDHC/SDXC у комплекті
   

  Містке сховище

  Не обмежуйтеся внутрішнім сховищем вашого мобільного пристрою. На карті пам'яті об'ємом 512 Гб знайдеться місце для відеозаписів у високій роздільній здатності, улюбленої музики та об'ємних робочих проектів. Це особливо актуально у поїздках та подорожах, коли хочеться по максимуму зафіксувати нові локації та мальовничі пейзажі.

  Блискавична швидкість

  Швидкість передавання даних – одна з головних переваг Canvas React. Завдяки підтримці інтерфейсу UHS-I (Ultra High Speed I) карта пам'яті може похизуватися швидкістю читання до 100 МБ/с та швидкістю запису до 80 МБ/с. Такі показники дозволяють записувати відео в ультрависокій роздільній здатності 4K Ultra HD з частотою 60/120 кадрів за секунду. Таким чином деталізація картинки буде бездоганною.

   

  Перевірена якість

  Карта створена американським виробником модулів пам'яті – Kingston Technology. Вона витримує занурення до 30 хвилин на глибину до 1 м (стандарт IPX7). Також заявлена робота при температурах у діапазоні від -25°C до +85°C та захист від впливу рентгенівських променів, що важливо при проходженні огляду в аеропортах. Стійкість до вібрації та ударів робить флешку кращим варіантом для екшн-камер.

  Карта пам'яті MicroSD 512Gb Kingston React (Black) SDCR/512GB
  Кешбек x2 97 грн
  4 899 грн
  Кешбек 97 грн
  від 196 грн/міс