Дзеркало c 10-кратним збільшенням LAVANY® (LED)

Код: 629170
Кешбек 29 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Дзеркало c 10-кратним збільшенням LAVANY® (LED)

  Косметичне дзеркало LAVANY® з 10-кратним збільшенням та підсвічуванням - це справжня знахідка для будь-якої представниці прекрасної статі. Воно дає рівне м'яке освітлення і показує навіть найменші деталі. Цей практичний аксесуар допоможе нанести бездоганний макіяж й зробить щоденний догляд за шкірою комфортнішим.

   
   

  До найменших дрібниць

  Аксесуар має дві дзеркальні поверхні: одна передає реальне відображення, а друга – збільшене у 10 разів. Особливо зручно це для різних процедур, що вимагають уваги до деталей. Наприклад, чистки обличчя або корекції найменших вад мейк-апу.

   

  Яскравість та природне освітлення

  Вбудоване по периметру підсвічування дозволяє бачити все чітко і ясно. Завдяки цьому, ви не прогледите жодної важливої деталі. Світловий потік силою 1098 люмен дає достатню яскравість, а індекс передачі кольору 88 говорить про те, що освітлення максимально природнє й точно передає всі кольори та відтінки. З дзеркалом LAVANY® ви можете робити бездоганний макіяж у будь-якому приміщенні і при будь-якій освітленості.

   

  Сенсорне керування

  Прямо на поверхні дзеркала розташована зручна сенсорна кнопка, яка керує LED-підсвічуванням. Просто торкніться її або утримуйте, щоб увімкнути/вимкнути світло, а також налаштувати його яскравість. Для економії енергії, підсвічування автоматично переходить в режим очікування після 30 хвилин безперервного використання.

   

  Підлаштовується під вас

  Дзеркало кріпиться на стійкій підставці, яка дозволяє легко налаштовувати зручний вам кут огляду. Поворотний механізм дає можливість обертати дзеркальну поверхню на 90° по вертикалі та на 180° по горизонталі. Міняйте ракурс як вам завгодно.

   

  Два варіанти живлення

  Підсвічування дзеркала працює від 4 батарейок типу AA або через кабель від будь-якого джерела з USB роз'ємом (ноутбука, комп'ютера, електромережі). Це означає, що аксесуар можна використовувати де завгодно. Компактний і зручний, він прекрасно доповнить собою комод у спальні, легко вміститься на тумбочці у ванній або стане там, де вам буде зручно.

   
   

  Особливості:

  • Поворотне косметичне дзеркало
  • 2 сторони: нормальна та з 10-кратним збільшенням
  • Яскраве світлодіодне підсвічування з природною передачею кольорів
  • Сенсорна кнопка керування яскравістю
  • Робота від батарейок або USB
  Дзеркало c 10-кратним збільшенням LAVANY® (LED)
  Кешбек 29 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс