Дзеркало високої точності з 5-кратним збільшенням для MakeUp TOUCHBeauty (LED)

Код: 635448
Кешбек 19 грн
1 099 грн
- 9 %
Ваша знижка 100 грн
1 099 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 44 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Косметичне дзеркало високої точності MakeUp TOUCHBeauty з 5-кратним збільшенням допоможе зробити бездоганний макіяж без особливих зусиль і при будь-якому освітленні. Воно має дзеркальну поверхню, яка забезпечує кришталево чітке віддзеркалення та ідеально підходить для нанесення макіяжу або моделювання зачіски, а вбудоване світлодіодне підсвічування подбає про правильне та комфортне освітлення.

  Природне освітлення у будь-який час доби

  Дзеркало MakeUp TOUCHBeauty оснащено яскравим світлодіодним підсвічуванням, яке дозволяє наносити макіяж у будь-яких умовах та максимально природно передає всі відтінки. Тому неважливо яке освітлення буде навколо, з цим аксесуаром ви зможете розглянути кожну вію і легко підібрати потрібні відтінки для ідеального мейк-апу.

  Досить просто доторкнутися

  Керуйте LED-підсвічуванням за допомогою лише однієї сенсорної кнопки на підставці дзеркала. Просто торкніться її або утримуйте, щоб увімкнути/вимкнути світло, а також налаштувати його яскравість.

  Автономна робота

  Підсвічування дзеркала живиться від вбудованого акумулятора, якого вистачає у середньому на 1,5 години безперервної роботи або приблизно на 2 тижні при помірному щоденному використанні. При цьому його можна зарядити від будь-якого джерела з USB роз'ємом: ноутбука, комп'ютера, електромережі. Таким чином, аксесуар можна використовувати де завгодно та вільно переносити з кімнати у кімнату.

  Змінюйте ракурс як завгодно

  Шарнірний механізм дозволяє нахиляти дзеркальну поверхню на 90°, без проблем налаштовуючи зручний для огляду ракурс. До того ж, завдяки надійній підставці з широкою основою та протиковзній накладці на дні дзеркало стійко стоїть на будь-якій рівній поверхні, що полегшує проведення косметичних процедур.

  Особливості:

  • Дзеркальна поверхня з 5-кратним збільшенням ідеально підходить для нанесення мейк-апу
  • Світлодіодне підсвічування з природною передачею кольору
  • Сенсорна кнопка керування яскравістю
  • Регульований кут нахилу (до 90°)
  • Вбудований акумулятор та зарядка від USB
  Дзеркало високої точності з 5-кратним збільшенням для MakeUp TOUCHBeauty (LED)
  Кешбек 19 грн
  1 099 грн
  - 9 %
  Ваша знижка 100 грн
  1 099 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 44 грн/міс