Дзеркало Xiaomi AMIRO HD Daylight (Pink)

Код: 638053
2 товари Pink
колір Pink
 • Pink
  1 699 грн
 • White
  1 599 грн
Кешбек 33 грн
1 699 грн
Кешбек 33 грн
від 68 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Дзеркало Xiaomi AMIRO HD Daylight

  Xiaomi AMIRO HD Daylight – дзеркало для макіяжу, яке створене для того, щоб ви могли легко підкреслити свою унікальну красу й зробити щоденний догляд за шкірою обличчя набагато простішим. Чітке відображення та якісне освітлення, максимально наближене до природного сонячного світла, дозволять вам виключно точно наносити мейк-ап, з огляду на кожну деталь та відтінок.

  Ідеальне відображення

  Це дзеркало покаже ваше обличчя дуже точно і максимально правдиво. Поверхня AMIRO HD Daylight виготовлена за німецькою технологією, яка забезпечує пристрою високу здатність до відбивання, без спотворень та змін кольору зображення. Тобто в ньому ви будете виглядати так, як і в реальності.

  Природне освітлення

  По краю дзеркала йде світлодіодне кільце, яке забезпечує м'яке та яскраве світло, на 95% відповідне природному сонячному освітленню. Практично таке ж, як і у професійних дзеркал для макіяжу. Таке підсвічування покращує видимість і максимально точно передає відтінки.

  Вбудований акумулятор для комфорту та мобільності

  Вбудований акумулятор ємністю 2000 мАг позбавляє вас від необхідності постійно купувати батарейки, а також дає можливість вільно переносити дзеркало з кімнати до кімнати. Причому вистачить його надовго. На одному заряді AMIRO HD Daylight може пропрацювати до двох тижнів, при використанні кожен день протягом 30 хвилин.

  Кілька рівнів яскравості

  Підбирайте зручне вам освітлення за допомогою декількох рівнів інтенсивності, які змінюються від мінімального в 300 люкс до максимального 900 люкс. Завдяки цьому, дзеркало без проблем адаптується до різних навколишніх умов, денного або нічного освітлення і здатне показувати вам найменші деталі шкіри та макіяжу.

  Зручна підставка з регульованим нахилом

  Обирайте найбільш вдалий ракурс завдяки регульованій підставці, яка нахиляється по вертикалі в межах 60°, і зберігайте свої косметичні приладдя зі зручністю. Кругла пласка підставка дзеркала слугує не лише для стійкості, але й дає змогу розташувати на ньому баночки з кремами, пензлі для макіяжу та інші аксесуари, які краще мати завжди під рукою.

  Особливості:

  • Зображення високої чіткості, без спотворень
  • Максимально природне освітлення
  • Кілька режимів яскравості (300-900 люкс)
  • Гнучка конструкція, що дає змогу нахиляти дзеркало в межах 60°
  • Потужний вбудований акумулятор
  • Підставка для косметичного приладдя
  Дзеркало Xiaomi AMIRO HD Daylight (Pink)
  Кешбек 33 грн
  1 699 грн
  Кешбек 33 грн
  від 68 грн/міс