BB-основа Xiaomi Beauty Cosme

Код: 644519
Очікується

Бездоганний колір обличчя, рівний тон та здорова шкіра. І все це завдяки одному засобу – інноваційній ВВ-основі від косметичної лінії Xiaomi Beauty Cosme. Вона ідеально лягає та адаптується до вашої шкіри, вирівнюючи її рельєф і надаючи більш насичений однорідний колір. А наявні у її складі екстракти рослин доглядають за шкірою обличчя. Все, щоб ваша краса засяяла якомога яскравіше!

Новітні тенденції індустрії краси

Основа Xiaomi Beauty Cosme випускається у вигляді кушона – нового тренду в косметології, який поєднує у собі властивості тонального крему, пудри та BB-крему. Вона схожа на стандартну пудреницю з пористою губкою всередині, просоченою зволожувальним тональним засобом. Вона чудово маскує дрібні недосконалості, легко наноситься і рівномірно розподіляється. При цьому тонка та легка текстура крему дозволяє шкірі вільно дихати і не створює ефект маски.

Вистачить надовго

На відміну від звичайних тональних кремів в тюбиках, кушон дозволяє більш ефективно витрачати косметичний засіб. Спонж вбирає рівно стільки крему, скільки потрібно, і чудово віддає його шкірі. Тому його вистачить надовго. А коли засіб закінчиться, вкладиш з губкою можна легко дістати і замінити на новий.

Рівна та сяюча шкіра протягом всього дня

ВВ-основа ефективно маскує дефекти шкіри і зберігає її ідеальний тон протягом 8 годин. Засіб робить пори менш вираженими, вирівнює тон обличчя, приховує дрібні зморшки.

Живить, зволожує, піклується

Крім декоративної функції, ВВ-основа Xiaomi Beauty Cosme також доглядає за шкірою, живить та зволожує її. Наявні у її складі натуральні екстракти та витяжки алое вера, троянди, едельвейса, білої лілії, магнолії, жасмину та інших рослин прибирають почервоніння, розгладжують, відновлюють тонус шкіри, підвищують її еластичність та покращують колір обличчя.

Спосіб застосування

Візьміть спонж, злегка натисніть на подушечку з тональною основою, щоб засіб проявився на поверхні. Після чого рухами розподіліть крем по обличчю. За необхідності повторіть.

BB-основа Xiaomi Beauty Cosme
Очікується