Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Безлатексні презервативи Skyn Original 10 шт.

Код:668056
Безлатексні презервативи Skyn Original 10 шт. фото
Безлатексні презервативи Skyn Original 10 шт. фото
Безлатексні презервативи Skyn Original 10 шт. фото
Безлатексні презервативи Skyn Original 10 шт. фото
Безлатексні презервативи Skyn Original 10 шт. фото
1 / 5
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Відчуйте все

Безлатексні презервативи Skyn – одні з найтонших і найзручніших у світі. Вони розроблені з використанням сучасних технологій й ідеально поєднують у собі надійність та високу чутливість. Завдяки мінімальній товщині і особливостям матеріалу, вони практично невідчутні на шкірі, що створює відчуття відсутності презерватива і робить ваш інтимний досвід по-справжньому захопливим. Відчуйте єдність без перешкод з презервативами Skyn від провідного світового виробника LifeStyles!

 

Матеріал нового покоління

Презервативи Skyn виготовлені з революційного поліізопренового матеріалу SKYNFEEL™. Ультрам'який і тонкий, він практично невідчутний, що гарантує найбільш природні відчуття під час сексу. З цими презервативами ви дійсно можете відчути все. Саме тому 97% людей, які спробували презервативи SKYN, рекомендують їх.

 

Серія Original

SKYN Original – це перепустка у світ неймовірної чутливості, де ви зможете насолоджуватися всією повнотою відчуттів. Ці найтонші класичні презервативи набагато м'якші, ніж звичайні поліуретанові, облягають як друга шкіра і добре ковзають завдяки наявності лубриканта. Вони рекомендовані людям з алергією на латекс або чутливою шкірою.

 

А як же безпека?

Презервативи Skyn проходять суворий контроль якості і відповідають найвищим стандартам безпеки. Вони пропонують той же захист від небажаної вагітності та інфекційних захворювань, що і звичайні латексні презервативи. Та при цьому забезпечують більш природні відчуття.

 

Особливості:

  • Преміальний революційний презерватив з матеріалу SKYNFEEL™
  • Поєднує міцність латексу з чутливістю ультратонкого презерватива
  • Підходять для тих, хто має алергію на латекс
  • Класична форма

Найпопулярніші запити в категорії Безлатексні презервативи Skyn Original 10 шт.