Іграшка квадрокоптер р/к Helicute H816HW з камерою

Код: 637678

Дизайн і ергономіка

Отримайте масу незабутніх вражень і емоцій від керування квадрокоптером HELICUTE H816HW WAVE-RAZOR (HCT-H816HW). Він виконаний в лаконічному білому забарвленні, яке надає йому привабливий зовнішній вигляд. Заокруглені форми літального апарату забезпечують йому хороші аеродинамічні властивості, а також дозволяють ефективно чинити опір поривам вітру. Корпус дрона виготовлений з якісного пластика, що забезпечує йому міцність, зводячи до мінімуму ймовірність виникнення механічних пошкоджень. Також є спеціальні кожухи, які захищають пропелери від пошкоджень від невдалої посадки, або в разі зіткнення з перешкодою. Вбудоване яскраве підсвічування суттєво спрощує управління дроном у вечірній час. Габаритні розміри пристрою становлять 170 х 170 х 35 мм, а вага - всього 85 грам.

Основні характеристики

HELICUTE H816HW WAVE-RAZOR оснащений чотирма високопродуктивними пропелерами (75 мм), що в тандемі з потужними колекторними двигунами забезпечує йому швидкий зліт і переміщення. Вбудований барометр і шестиосева система стабілізації дозволяє йому утримувати напрямок польоту навіть у вітряну погоду. Квадрокоптер оснащений вбудованою камерою з матрицею на 0.9 Мп, яка здатна знімати відео в якості 720p (HD). Дрон може передавати відео в режимі реального часу використовуючи модуль Wi-Fi. Реалізована в пристрої система FPV дозволить вам отримати незабутні враження від керування дроном з видом з його камери. В якості основного джерела живлення квадрокоптер використовує літій-полімерний акумулятор ємністю 520 мАг з напругою 3.7 В. Він забезпечує до восьми хвилин повноцінного польоту. Повна перезарядка батареї займає 90 хвилин.

Пульт керування

Пілотування квадрокоптера здійснюється за допомогою ергономічного пульта дистанційного керування. Він оснащений двома стіками, чотирма кнопками, а також спеціальним кріпленням для вашого смартфона. Пульт управління сумісний з мобільними пристроями Android і iOS. Він працює на частоті 2.4 ГГц. Максимальний радіус дії пульта становить 60 метрів. При активації HeadLess режиму, для квадрокоптера стане зовсім неважливо, де у нього носова, а де хвостова частина. Він буде підкорятися суворо положенню стіка, що істотно спростить керування і дозволить починаючому пілоту швидше звикнути до управління. Функція «повернення додому» дозволяє вам автоматично повернути дрон на позицію з якої він почав політ. Крім того, в цьому пристрої передбачена можливість утримання висоти.

Іграшка квадрокоптер р/к Helicute H816HW з камерою
2 210 грн