Квадрокоптер GoPro Karma без камеры (QKWXX-601NN)

Код: 639981
Очікується
7 999 грн

Дивіться на світ разом

Новий дрон GoPro Karma Drone - це ультракомпактний апарат зі стабілізатором зображення на 3 осі, що поміщається у компактний і легкий рюкзак-кейс. Ви можете взяти цей апарат з собою куди завгодно: на прогулянку по місту, у далеку поїздку. Дрон гранично простий в керуванні - навіть початківці зможуть опанувати керування ним у найкоротші терміни. Професіонали ж будуть отримувати задоволення від швидкого і плавного польоту Karma Drone. Ви можете також подарувати своїм друзям радість керувати квадрокоптером за допомогою додатку GoPro Passenge. Діліться відеозйомкою вашого польоту у реальному часі через соцмережі, а також дозволяйте друзям керувати камерою, яка встановлена на вашому Karma Drone.

Karma їде з вами. Дрон поміщається в один маленький, легкий, компактний кейс-рюкзак, який комфортно можна носити де завгодно.

Контролер має інтелектуальне «ігрове» керування

Якщо ви ніколи не літали раніше – використання не викличе у вас труднощів. Дрон оснащений сенсорним дисплеєм з яскравістю, адаптованою під використання поза приміщеннями. Контролер дозволяє обирати роздільну здатність й контролювати всі налаштування екшн-камери безпосередньо в польоті. Попередньо встановлене керівництво з тренувальним режимом дозволяє навчитися літати у режимі гри, не піднімаючи дрон в повітря. Автоматичні режими зйомки та прямування дозволять вам створювати захопливі відеоролики польотів.

Візьміть друзів з собою в політ

Додаток GoPro Passenger дозволяє ділитися відео з вашого Karma Drone. Також цей додаток дозволить вашим друзям керувати камерою встановленою на вашому Karma Drone, поки ви зайняті самим польотом.

Квадрокоптер GoPro Karma без камеры (QKWXX-601NN)
Очікується
7 999 грн