Квадрокоптер Hubsan X4 FPV Brushless (H501S-S) Black

Код: 635562
Кешбек 139 грн
9 999 грн
- 30 %
Ваша знижка 3 000 грн
9 999 грн
6 999 грн
Кешбек 139 грн
від 280 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Hubsan X4 FPV Brushless

  Кращий у своєму роді, новинка, гідна уваги досвідчених пілотів та користувачів-початківців – квадрокоптер Hubsan X4 FPV. Впевнений лідер у виробництві функціональних дронів – компанія Hubsan, в черговий раз порадувала й здивувала RC-ентузіастів можливостями свого дітища. Потужність, міцність, витривалість, функціональна наповненість – з мультикоптером Hubsan X4 FPV ви не нудьгуватимете, навіть якщо аероперегони не входять у ваші плани!

  Погляд з боку: розкішний зовнішній вигляд та особливості дизайну

  Беручи участь у перегонах дронів, ваш друг гідно виглядатиме на фоні інших! Елегантний зовнішній вигляд Hubsan X4 FPV – його відмінна риса! Витончені прикраси у вигляді «позолочених» деталей додають моделі розкішного блиску у денний час, ну а політ Hubsan X4 FPV у напівтемряві ефектно освітлюється яскравим світлодіодним підсвічуванням. Виробник ґрунтовно пропрацював кожну деталь радіокерованої моделі, завдяки чому новий Hubsan X4 FPV завойовує все нових шанувальників.

  Погляд на світ з висоти: камера та її можливості

  Мультикоптер Hubsan X4 FPV оснащений HD-камерою, яка здатна знімати відео у високій роздільній здатності 1920 x 1080 на частоті кадрів 17 к/с. Вбудована камера вже налаштована таким чином, щоб максимально якісно передати глядачеві відчуття польоту. Аерофотозйомка тепер виходить на новий рівень, що шокує ваш розум можливостями гоночного дрона! Висококласні фотокадри та запаморочливе відео стає реальністю. FPV-система радує пілота в кожну мить польоту. Картинка передається на монітор пульта дистанційного керування у режимі реального часу. Водночас можна проводити запис на карту microSD (16 Гб).

  Все в наявності:

  Мотор. Мультикоптер Hubsan X4 FPV оснащений чотирма безколекторними двигунами Brushless 1650KV, які розроблені відповідно до новітніх вимог у сфері радіоелектроніки. Інноваційні матеріали та найкращі комплектуючі, застосовані при їх виготовленні дозволили домогтися високого ККД й тривалого терміну служби.

  Корпус. Корпус квардокоптера Hubsan X4 FPV виготовлений з міцного матеріалу, якість якого можна порівняти з матеріалами преміум-класу. Для апарата, готового брати участь в аероперегонах, підвищена стійкість до зіткнень в повітрі та ударів – важлива деталь!

  Акумулятор. Одного заряду акумулятора вистачає для активного пілотування протягом 20 хвилин, а радіус дії сигналу радіокерування – близько 300 метрів. Виробник також передбачив можливість вдосконалення моделі – збільшити радіус впевненої дії радіосигналу можна до 1,2 кілометрів!

  Гвинти. Самозатяжні гвинти – гарантія безпечного польоту мультикоптера Hubsan X4 FPV. Ніякого розкручування в польоті! Можливість падіння коптера через несправності гвинтових кріплень унеможливлена повністю!

  Інтелектуальні режими польоту: просто та інтуїтивно зрозуміло

  Вбудовані функції дрона значно «полегшують» життя пілоту, особливо якщо досвіду пілотування замало. Мультикоптер Hubsan X4 FPV може похизуватися перед своїми попередниками наявністю кількох smart-режимів. Керування дроном Hubsan X4 FPV зрозуміле на інтуїтивному рівні – кілька хвилин на опанування з пультом вистачить, щоб пуститися в дорогу, на пошуки пригод! Літайте, оглядайте краєвиди світу з висоти пташиного польоту й знімайте відеоматеріал, щоб поділитися побаченим з друзями!

  Smart-режими

  • Return To Home (Повернення додому) – автопілотний режим повернення "додому" до пульта керування;
  • Failsave Mode (Безаварійний режим) – допоможе, коли дрон вилетить із зони дії сигналу або батарейки на пульті ДК мають низький заряд й існує небезпека втрати сигналу;
  • Follow Me (Прямуй за мною) – режим, в якому дрон, немов вірний друг, прямуватиме за вами по п'ятах, автоматично оновлюючи точку зльоту у своїх координатних даних. Ви у цей час пересуваєтеся з пультом керування й контролюєте камеру. Чудова можливість зняти відеоролик з собою у головній ролі! Якщо ввімкнути функцію алгоритму Повернення додому дрон прилетить до вас, а не на первісну точку зльоту.
  • Altitude Hold Mode (Режим утримання висоти) – дрон «зависає» на висоті у точці, в якій режим був активований. Змінити позицію коптера можна тільки вимкненням цієї опції.
  • Headless mode (Безголовий режим) – функція спростить життя пілотові-початківцю. Не морочтеся над тим, куди дивиться ніс дрона. Напрямок руху визначається тільки положенням оператора, в руках якого знаходиться пульт дистанційного керування.
  Квадрокоптер Hubsan X4 FPV Brushless (H501S-S) Black
  Кешбек 139 грн
  9 999 грн
  - 30 %
  Ваша знижка 3 000 грн
  9 999 грн
  6 999 грн
  Кешбек 139 грн
  від 280 грн/міс