Квадрокоптер Hubsan X4 Star Pro WiFi FPV GPS Altitude (H507A)

Код: 637629
Кешбек 79 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  H507A Hubsan

  Hubsan знову перевертає уявлення про бюджетні дрони та їх можливості з новим квадрокоптером H507A. Найголовніша фішка цього коптера в тому, що він керується зі смартфона.

  Вбудований GPS

  Який квадрокоптер тепер можна уявити без GPS. Не потрібно взагалі уявляти якийсь інший дрон крім Hubsan, адже GPS за ці гроші є лише у нього. А що ж дає нам GPS, а дуже багато — це і повернення додому, і функція Failsafe, і прямування за об'єктом, і політ по точках та утримання позиції.

  Повернення додому

  Повноцінна, робоча і що головне одна з найважливіших функцій у квадрокоптері. На відстані вже у 70-100 метрів дуже складно визначити напрямок дрона і як наслідок повернути його назад до вас. З Hubsan h507a про це не варто турбуватися. Досить натиснути на кнопку у додатку на смартфоні і ваш квадрокоптер сам прилетить на місце запуску й здійснить посадку в автоматичному режимі.

  Функція Failsafe

  Це альтернативний варіант повернення додому. Спрацьовує у декількох випадках:

  • Перший — якщо зв'язок зі смартфоном перерветься, то квадрокоптер полетить на місце старту і приземлиться в автоматичному режимі. Цей варіант можливий у разі якщо ви дуже далеко відлетіли або, наприклад у вас розрядився смартфон. До речі, якщо зв'язок в процесі польоту додому відновиться, то Hubsan зависне в повітрі і буде чекати ваших подальших вказівок.
  • Другий — заряд акумулятора добігає кінця. В цьому випадку коптер починає летіти на місце старту як при поверненні додому. Якщо дрон знаходиться занадто далеко і йому не вистачає заряду щоб повернутися, то він почне автоматичне зниження і приземлиться над тим місцем, де він зараз перебуває.

  Політ по точках

  Досить просто намалювати пальцем на екрані смартфона маршрут, натиснути старт і не забути активувати запис відео. Квадрокоптер у повністю автоматичному режимі здійснить політ за вказаними точками і координатами й зніме саме те, що вам необхідно.

  Утримання позиції висоти

  Завдяки GPS Hubsan h507A точно знає координати свого місця розташування і може утримувати свою позицію в повітрі з точністю до 1 метра. Тобто відпустивши керування навіть у вітряну погоду ви можете не боятися що дрон буде зносити в бік. Для утримання висоти у квадрокоптері вбудований барометр (датчик тиску). В сукупності ці дві функції дозволяють вашому дрону точно зависати у просторі.

  Функція Follow me

  Чудова функція для селфі зйомки. Активуйте цей режим і квадрокоптер завжди буде спрямований камерою у ваш бік. Ви можете прибрати смартфон в кишеню, сісти на велосипед і їхати. Квадрокоптер самостійно прямуватиме за вами і буде дотримуватися заданої відстані та висоти.

  FPV-трансляція відео

  Квадрокоптер Hubsan h507a не тільки обладнаний HD камерою 720p, а й транслює відео у режимі реального часу на екран вашого смартфона. На вас чекає захопливий політ від першої особи, а також ви завжди будете знати що знімає камера і зможете отримати потрібні кадри.

  Режим Headless

  Звичайно ж на квадрокоптері Hubsan h507a є система автоматичного орієнтування Headless, яка не дасть вам помилитися у напрямку руху — як не крути квадрокоптер в повітрі. Hubsan h507a — це найбільш функціональний та передовий гаджет на сьогодні з бюджетного сегмента дронів. Маючи компактні розміри та можливість керування зі смартфона він буде чудовим доповненням у будь-якій подорожі. Hubsan h507a дуже простий в керуванні завдяки GPS та утриманню висоти. А за своїм функціоналом він максимально наближений до професійних дронів. Купивши квадрокоптер Hubsan h507a ви безсумнівно залишитеся задоволені якістю його виконання, адже квадрокоптер зроблений з міцного та приємного пластику. І звичайно функціонал цього квадрокоптера вище всяких похвал, в ньому є абсолютно все що може знадобитися пілотові-початківцю. Керувати квадрокоптером настільки просто, що з цим впорається користувач з абсолютно будь-якою підготовкою і навіть дитина. На сьогодні цей квадрокоптер просто не має аналогів!

  Квадрокоптер Hubsan X4 Star Pro WiFi FPV GPS Altitude (H507A)
  Кешбек 79 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс