Квадрокоптер Ryze Tello (Black / White)

Код: 626958
Кешбек 72 грн
3 820 грн
- 6 %
Ваша знижка 220 грн
3 820 грн
3 600 грн
Кешбек 72 грн
від 144 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Компактне бачення безпілотних технологій

  Tello є вражаючим квадрокоптером надзвичайно компактного розміру. Це продукт копіткої роботи компаній Ryze Technology, DJI Innovations та Intel. Дрон призначений як для дорослих, так і для дітей, дозволяючи користувачам більше дізнатися про літаючі пристрої з можливістю кодування. Для початківців пілотів квадрокоптер Tello є вдалим поєднанням ціни і функціональності.

   

  Створено для новачків

  За допомогою квадрокоптера Tello літати дуже просто, він прекрасно підходить для початківців пілотів. Інтуїтивне управління та потреба тільки в смартфоні створює надзвичайно прості умови для знайомства зі світом дронів. Цей пристрій передбачає встановлення спеціального мобільного додатку, який можна завантажити практично на будь-який смартфон. Електронне оснащення дрона від DJI гарантує максимальну стабільність управління. У свою чергу, сумісність з VR-гарнітурою дарує можливість побачити світ з висоти пташиного польоту.

   

   

  Можливості в невеликому корпусі

  Перебуваючи практично в будь-якому місці, з Tello можна отримати незабутні позитивні емоції від польоту. Це може бути як закрите приміщення, так і парк. Оснащення квадрокоптера двома антенами дозволяє передавати високоякісне і стабільне відео 720р на відстань до 100 метрів. У свою чергу, акумулятор Tello гарантує політ до 13 хвилин, чого цілком достатньо для отримання високоякісних кадрів.

   

  Розширена функціональність

  З використанням польотного контролера на базі DJI, Tello може не тільки знімати високоякісні кадри, а й демонструвати небачені польотні можливості. Наприклад, щоб запустити квадрокоптер в повітря, досить просто підкинути його з руки як пташку. Спеціальний режим повітряних трюків активує демонстрацію 8D переворотів, які квадрокоптер здатний виконувати в повітрі. У режимі Bounce, керуючи насамперед своєю рукою, пілот може піднімати в повітря або знижувати Tello.

   

   

  Високоякісний відео / фото контент

  Незважаючи на настільки дитячі розміри, Tello оснащений високоякісним процесором обробки зображення від Intel. Завдяки цьому дрон знімає вражаючі фотографії і відео. Пристрій може знімати короткі ролики в режимах Circle, 360 або Up & Away за допомогою EZ Shots і ділитися ними в соціальних мережах прямо з власного смартфона. Електронна стабілізація зображення дозволяє знімати чіткі кадри. Камера дрона здатна робити 5-мегапіксельні фотографії, даруючи оператору широкі творчі можливості.

   

  Система безпеки польоту

  Разом з досить прогресивним функціоналом для польотів, Tello також оснащений системою захисту програмного і апаратного забезпечення. Це дозволяє оператору не переживати за те, що дрон залетить куди не треба або вріжеться в щось. Всього одним натисканням на екран смартфона можна піднімати в повітря або садити квадрокоптер на землю. Система захисту батареї сповістить пілота, коли рівень заряду буде занадто низьким. Навіть в разі втрати зв'язку з Tello, система безпеки надійно посадить квадрокоптер. Сканування перешкод на шляху дрона значно полегшує точне зависання в повітрі.

   

   

  Можливості для навчання

  У випадку з Tello, розваги виступають важливою і незамінною частиною успішного навчання. Розробники зробили квадрокоптер придатним до програмування за допомогою системи кодування на візуальних блоках Scratch, яка була розроблена фахівцями MIT. Це дозволяє дітям і підліткам ближче познайомитися зі світом програмування через призму розваг. У свою чергу, для більш просунутих користувачів, розробники створили можливість самому створювати програмне забезпечення для квадрокоптера Tello. Це стало можливо завдяки системі SDK.

   

  Квадрокоптер Ryze Tello (Black / White)
  Кешбек 72 грн
  3 820 грн
  - 6 %
  Ваша знижка 220 грн
  3 820 грн
  3 600 грн
  Кешбек 72 грн
  від 144 грн/міс