Квадрокоптер з камерою DJI Phantom 4 Pro (White)

Код: 609536
49 870 грн

Phantom 4 Pro. Фантастичний інтелект. Політ уяви.

Phantom 4 Pro отримав поліпшену камеру з більшою матрицею, здатною записувати відео в 4К зі швидкістю 60 кадрів / с, а також робити 14 фотографій за секунду у режимі серійної зйомки. Корпус Phantom 4 Pro, зроблений із сплавів титану і магнію, за вагою такий, як і Phantom 4. Літати стало ще безпечніше з системою FlightAutonomy, посиленою новими подвійними оптичними сенсорами, розташованими на задній частині літального апарату, і двома інфрачервоними датчиками. Тепер дрон здатний виявляти перешкоди у 5 напрямках та уникати зіткнень в 4.Камера: матриця 1 дюйм, роздільна здатність 20 Мп

Камера дрона була істотно перероблена: вона отримала однодюймову CMOS матрицю з роздільною здатністю в 20 мегапікселів. Об'єктив складається з восьми лінз, організованих у сім груп. Вперше в камері DJI подібного розміру використаний механічний затвор, що дозволяє знімати динамічні сцени без "ефекту желе". Камера знімає відео в 4K зі швидкістю 60 кадрів / с та максимальним бітрейтом, рівним 100 Мбіт / с, використовуючи кодек H.264. Обравши швидкість 30 кадрів / с, ви зможете використовувати кодек H.265. Велика матриця у поєднанні з першокласною технологією обробки даних дає ще більше свободи на етапі редагування.

 Виявлення перешкод в 5 напрямках

Система FlightAutonomy була розширена за рахунок набору стереокамер високої якості, розміщеного у задній частині літального апарату (на додаток до набору у передній частині), а також сенсорної системи, що використовує інфрачервоне випромінювання, компоненти якої розташовуються з боків дрона. Тепер дрон розпізнає перешкоди в п'яти напрямках і здатний уникати зіткнень в чотирьох. Це значно полегшує роботу оператора, дозволяючи знімати більш складні сцени.Інтелектуальні режими польоту

Draw. Новий режим польоту, що працює за технологією польоту по точкам. Просто проведіть лінію на екрані і Phantom 4 Pro полетить у напрямку заданої траєкторії, залишаючись на певній висоті. Пілот може зосередитися на керуванні камерою, про політ подбає дрон. Режим Draw має два підрежими. Forward: літальний апарат рухається з постійною швидкістю по прокладеному маршруту, камера дивиться вперед. Free: Літальний апарат рухається по прокладеному шляху тільки у разі отримання команди пілота. В цьому режимі камеру можна розвертати у будь-якому напрямку.


 

ActiveTrack. Phantom 4 Pro автоматично розпізнає рухомі об'єкти та слідує за ними. Знімати рухомі об'єкти завжди було непростим завданням. Однак, з нею легко впоратися завдяки передовій системі розпізнавання об'єктів Phantom 4 Pro. Даний механізм розпізнає більше видів об'єктів: людей, машини, тварин і пристосовується до слідування за ціллю у залежності від її виду. Пілоти можуть обрати один з наступних режимів: Режим Trace. Дрон слідує за об'єктом, що рухається, летить перед ним або навколо нього. Режим Profile. Дрон летить збоку від об'єкта. Режим Spotlight. Дрон може летіти по будь-якій траєкторії, об'єкт завжди буде у кадрі.


 

TapFly. Летіть у будь-якому напрямку одним дотиком до екрану. Натисніть на ділянку на екрані, і дрон вирушить по обраному маршруту, уникаючи зіткнень на своєму шляху *. Для виходу з режиму ще раз натисніть на екран. Новий елемент доповненої реальності покаже траєкторію польоту дрона у вигляді пунктирної лінії. Складно одночасно керувати висотою, курсом, швидкістю польоту та камерою. TapFly Free дозволяє пілоту задати напрямок польоту, а також повертати дрон і нахиляти камеру, не збиваючись з траєкторії. У наборі TapFly є три режими: TapFly Forward — оберіть напрямок польоту одним дотиком до екрану. TapFly Backward — оберіть точку для польоту від неї. Наприклад, натисніть на ділянку у правому нижньому кутку екрану і дрон полетить носом назад до лівої верхньої точки. TapFly Free — пілот може вільно керувати камерою під час процесу польоту у заданому напрямку.


*Функція запобігання зіткнень не працює в режимі TapFly Free.  

Return to Home. В оновленому режимі повернення в домашню точку (Return to Home) Phantom 4 Pro автоматично обере найкращий зворотний шлях у залежності від умов навколишнього середовища. Дрон запам'ятовує свій маршрут під час польоту і, у випадку втрати зв'язку з пультом керування, повернеться до власника тим же шляхом. Phantom 4 Pro обирає зворотний маршрут у залежності від перешкод, виявлених ним. Phantom 4 Pro записує точку зльоту і при поверненні використовує запис для приземлення у вихідній точці. Окрім того, дрон сканує поверхню, щоб визначити, чи підходить вона для посадки. Якщо дрон виявив нерівності рельєфу або воду під собою, він повідомить пілота про це і зависне над поверхнею, чекаючи подальших інструкцій.

 

Gesture Mode. Хочете зняти селфі з дрона? Можете відкласти пульт в сторону, у режимі Gesture Mode вам знадобиться всього один жест. Phantom 4 Pro використовує технологію комп'ютерного зору для отримання команд за допомогою жестів. Встаньте обличчям до дрону, підніміть руки і дрон направить камеру на вас. Як тільки ви будете готові, витягніть руки перед собою. Фотографія буде зроблена через три секунди.


 
Квадрокоптер з камерою DJI Phantom 4 Pro (White)
49 870 грн