Квадрокоптер Syma X21W (Gold)

Код: 621451

Квадрокоптер Syma X21W

Це компактний мінідрон з HD WiFi камерою. Габаритні розміри моделі всього 136 х 136 х 31 мм. Модель розрахована в першу чергу на новачків і найбільш юних пілотів, при цьому X21W як і її молодші побратими Syma Х21 і Syma X20, пропонує користувачеві передові функції управління - утримання висоти за допомогою вбудованого барометра, режим блокування курсу, автозліт / автопосадку, сальто після натискання на кнопку.

 

 

Вбудована камера дозволяє знімати відео, яке транслюється по WiFi на смартфон в режимі реального часу. Для роботи з коптером необхідно встановити спеціальний додаток. З програми можна управляти моделлю без участі пульта, і навіть прокласти маршрут польоту, який модель виконає автоматично.

Відзняте відео можна зберігати на смартфоні (роздільна здатність 640х480). Для зручності користувача смартфон закріплюється на пульті дистанційного керування, для цього в комплекті є спеціальна кліпса.


 

 

Syma X21W - відмінний вибір в якості першої моделі для навчання пілотування коптера. Істотну допомогу новачку нададуть розумні функції моделі. Утримання висоти дозволяє відпустити стік газу, коптер при цьому залишиться на поточній висоті.

 

У режимі блокування курсу модель можна як завгодно обертати навколо своєї осі, при цьому напрямку польоту вперед/назад і ліворуч/праворуч від поточного положення моделі не залежать, а залишаються незмінними. При натисканні на одну кнопку коптер може здійснити автоматичний зліт або посадку, або виконати сальто на 360.

 

 

Квадрокоптер Syma X21W оснащений літій-полімерним акумулятором 1S 3.7V 380mAh, який дозволяє протриматися в повітрі близько 5 хвилин на одному заряді.

 

Квадрокоптер Syma X21W (Gold)