Квадрокоптер Syma X54HW (White)

Код: 609924
1 899 грн

Вид від першої особи у режимі реального часу

Квадрокоптер Syma X54HW із трансляцією відео на смартфон у реальному часі — ще одна модель нового покоління лінійки Syma X5, в якому реалізовані найсучасніші функції, до цього доступні лише користувачам професійних коптерів зі складними польотними контролерами та системами позиціонування.


Квадрокоптер Syma X54HW має вбудований барометр та вміє утримувати висоту, обладнаний камерою HD якості, яка транслює відео у реальному часі на смартфон, має міцний і стійкий до падінь корпус, який відповідає всім поточним тенденціям дизайну дронів.

 

 

6-осьовий гіроскоп

Квадрокоптер Syma X54HW успадкував від попередників фірмову 6-ти осьову систему стабілізації, простоту в керуванні та виняткову стабільність польоту. Саме ця фірмова стабільність під час польоту зробила квадрокоптери лінійки X5 одними з найпопулярніших на ринку.

 Особливості Syma X54HW

Утримання висоти за рахунок вбудованого барометра. Пілотові досить відпустити стік газу, і квадрокоптер Syma X54HW утримує поточну висоту. А з урахуванням фірмової стабільності коптерів від Syma, X54HW фактично зависає в точці. Недосвідчений пілот при втраті орієнтації може просто відпустити стіки керування, і розібравшись у ситуації спокійно продовжити політ.


Квадрокоптер обладнаний сучасною системою FPV (польоти від першої особи) – він передає відео з камери у реальному часі на смартфон, який можна закріпити на апаратурі керування. Syma X54HW обладнаний камерою HD якості та можливістю запису фото і відео. Для отримання правильної картинки пілот користується відео на смартфоні.
 

 

Пристрій має режим блокування курсу — так званий «headless» режим. Він дозволяє коптеру рухатися відносно пульта незалежно від того, куди спрямована його передня частина. Функція розроблена спеціально для новачків, а у поєднанні з утриманням висоти робить керування коптером простим та безпечним навіть для пілотів, які вперше взяли до рук пульт керування.

 

 

Квадрокоптер Syma X54HW обладнаний захистом лопатей, який робить польоти безпечними як для коптера, так і для пілота. При бажанні та відповідному рівні підготовки пілота, захист можна зняти. Коптер, при цьому, зменшить парусність та додасть  жвавості.
 

 

Syma X54HW має цікавий дизайн корпусу, виготовленого з високоякісного пластику. Зовнішній вигляд корпусу відповідає сучасним трендам. Квадрокоптер має два режими витрат газу — для новачків та для досвідчених пілотів. Коптер також вміє робити сальто після натискання на одну кнопку.


Розмір коптера найбільший з лінійки X5  — габаритний розмір із захистом лопатей становить 370х370х100 мм. Коптер обладнаний потужною силовою установкою та добре чинить опір вітру. Він відмінно літає як на вулиці, так і в приміщенні.

Квадрокоптер Syma X54HW (White)
1 899 грн